RTS 3: Programska šema - sreda, 22. nov 2017

06:00
Pod istim krovom, 20. epizoda r.
06:00
06:00
Vesti
06:00
Vesti
06:00
Vesti
06:00
Vesti
06:00
Buđenje
06:00
Ciklus filmova S. Ejzenštajna: Ivan Grozni, 1. deo, r.
12
06:00
Manon Lesko, r.
16
06:00
Manon Lesko, r.
16
06:05
Jutarnji program
06:05
Jutarnji program
06:05
Jutarnji program
06:05
Jutarnji program
06:05
Jutarnji program
06:05
Jutarnji program
06:25
Los Romero: Koncert Aranhuez, r.
06:30
Beogradska filharmonija: Olivije Mesijan - Turangalila, r.
06:35
S. Prokofjev: Klavirski koncert br. 3, r.
06:42
Slagalica
06:55
Ansambl Ruske armije iz Sankt Peterburga, 1. deo r.
06:56
Slagalica, kviz
07:02
Slagalica, kviz
07:03
Datum
07:08
Verski kalendar
07:09
Verski kalendar
07:20
Bunt: Svi na pod, r.
07:21
Datum
07:21
Datum
07:21
Datum
07:21
Datum
07:24
Verski kalendar
07:26
Verski kalendar
07:26
Verski kalendar
07:30
10. Festival harfe, r.
07:31
Verski kalendar
07:50
Verski kalendar
07:55
Vesti
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
Jutarnji dnevnik
08:00
ROK HIMNE - ROK MUZIKA ZA SVA VREMENA
08:05
Hikaruovo čišćenje, EBU program za decu
08:09
Frenine cipele, animirana serija
08:10
Deni i Dedi, animirana serija
08:15
Karmina Burana, r.
08:15
Jutarnji program
08:15
F. Šopen: Koncert za klavir i orkestar f-mol, r.
08:15
Kalipso Rouz, muzički program, r.
08:15
Fotografija: Piktorijalizam, r.
08:15
Jutarnji program
08:15
Moj život je balet,r.
08:20
Restorančić zalogajčić
08:30
Jutarnji program
08:30
Jutarnji program
08:32
Sirene, serija za decu
08:32
Sirene, serija za decu
08:32
Sirene, serija za decu
08:32
Sirene, serija za decu
08:32
Sirene, serija za decu
08:32
Sirene, serija za decu
08:33
Bleja
08:36
Priče o rečima
08:40
Dosije iks i oks
08:41
Slatko iskušenje, EBU drama
08:50
Beogradski džez festival, 1. deo, r.
08:57
Malte, moja nova škola, EBU drama
09:00
Vesti
09:00
Interncionalni džez festival 1987 r.
09:00
Gozba
09:00
Vesti
09:00
Sirene, strana serija
09:00
Sirene, strana serija
09:00
Korona, r.
09:00
Vesti
09:00
Vesti
09:00
Vesti
09:00
Vesti
09:00
Vesti
09:02
Iz muzičke radionice
09:05
Te kjero Radiša, igrani program, r.
09:05
Pozorište u kući: Neko traži Nikolina Fratelina, tv serija, r.
09:05
Pozorište u kući: Domaćica, tv serija, r.
09:06
Žikina šarenica
09:10
Art zona: Slobodan Šijan, r.
09:12
Plava ptica
09:15
Karanfil, 141-151, r.
09:15
Kafanfil, 125-151, r.
09:22
Kuvati srcem: Neša Živanović Vodenica
09:28
Kuvati srcem: Neša Živanović Vodenica
09:28
Kako naučiti matematiku
09:30
Gradske priče: Priče o bluzu, 2-3, r.
09:30
Između igre i matematike
09:30
K. Orf: Karmina Burana r.
09:30
Savršen instrument, r.
09:30
Savršen instrument, r.
09:35
Datum
09:35
Datum, dokumentarni program
09:35
Dvadest miliona-Svet i tiraž, r.
09:36
Drevne kulture: Arapi iz močvara, Maori i Laponci
09:39
Istorija sveta
09:45
Na veslu priča: Pavle Ćosić, r.
09:55
Vesti
09:56
Sasvim prirodno,r
10:00
Plesna akademija, 25-52, r.
10:00
Trag
10:00
Tako stoje stvari
10:00
Tako stvari stoje
10:00
Kvadratura kruga,r.
10:00
Tako stoje stvari
10:00
Vesti
10:00
Vesti
10:00
Vesti
10:00
Vesti
10:00
Vesti
10:00
Vesti
10:00
Vesti
10:05
Talasanje - Šetnja
10:05
Žikina šarenica
10:05
Žikina šarenica
10:10
Kvadratura kruga,r.
10:30
Verski kalendar
10:30
Verski kalendar
10:30
Pol Sajmon, r.
10:35
Savremeni slikari:Radovan Mića Trnavac r.
10:40
E-TV
10:40
E-TV
10:40
E-TV
10:47
Mera za muziku
10:50
emisija iz kulture
10:55
Vesti
10:55
Lov i ribolov: somovi sa Ebra, reportaža,1.deo, r.
10:55
BGO Dušan Skovran: Vivaldi i Šubert, r.
10:55
Stefan Milenković i Ani Aznavurian, r.
10:55
Vesti
11:00
Garavi sokak, muzički program
11:00
Vesti
11:00
Vesti
11:00
Od zlata jabuka
11:00
Vesti
11:04
Restorančić "Zalogajčić", program za decu
11:05
Vesti
11:07
Svet zdravlja
11:10
Izvođači, italijanska serija, r.
16
11:10
Protezanje, info
11:10
Srpski istočnici, muzički program, r.
11:10
TV mreža
11:10
TV mreža
11:10
Overdžojd, 1. deo, r.
11:13
Život sa muzikom: Nataša Veljković
11:15
Gastronomad
11:15
Stileografija: Istaknuti stil, 6-13, r.
11:25
Trag: Muzika u genima
11:30
Vaskršnji koncert: Beogradski kamerni hor,r
11:30
Datum
11:40
emisija iz kulture
11:45
Fono Beta
11:46
Građanin
12:00
Špijun u Pekingu, r.
12:00
Špijun u Pekingu, r.
12:00
Špijun u Pekingu, r.
12:00
Razotkrivanje zaborava: Sač - vršnik, r.
12:00
Skejterske priče, dokumentarni program, r.
12:00
Dnevnik
12:00
Dnevnik
12:00
Dnevnik
12:00
Vesti
12:00
Dnevnik
12:00
Dnevnik
12:00
Dnevnik
12:00
Dnevnik
12:00
Dnevnik
12:00
Put do umetnosti: S. Grafito, r.
12:00
Dnevnik
12:05
To smo mi u Australiji
12:05
To smo mi u Australiji
12:10
12:10
Svetski izazov: Kreiraj budućnost upoznajući okruženje
12:15
Sport plus
12:15
Sport plus
12:15
Sport plus
12:15
Sport plus
12:15
Sport plus
12:15
Muzika severa: O glasovima i kamenju, r.
12:25
Vreme, stanje na putevima
12:25
Vreme i stanje na putevima
12:29
Životna sredina i zdravlje
12:30
U zdravom telu
12:30
Sutra sam ja 9, školski program
12:30
Noći duše: Brižit Engerer, r.
12:30
Noći duše: Brižit Engerer, r.
12:30
Slagalica, kviz
12:30
Slagalica, kviz
12:40
Kamerata serbika i Bojan Suđić
12:50
Karavan-Putujući, pevajući, zabavni program 15, r.
12:50
Verski kalendar
12:55
Verski kalendar, aktuelno dokumentarni program, r.
12:55
Vesti
12:55
Vesti
13:00
Klub 2
13:00
Dnevnik
13:00
Vesti
13:00
Priča o timpanu, muzički program, r.
13:00
175 godina Narodnog pozorišta u Šabcu:Kainov ožiljak, r.
13:00
Za sva vremena, r.
13:00
Dnevnik
13:00
13:00
Dnevnik
13:00
Dnevnik
13:00
Dnevnik
13:00
Dnevnik
13:00
Studio 6: Nežni Dalibor, r.
13:00
Dnevnik
13:05
Za sva vremena,r.
13:05
Trezor
13:05
Trezor
13:05
Trezor
13:05
Srbija na vezi, Program za dijasporu, r.
13:10
Balkanskom ulicom
13:14
Sve boje života
13:15
Sport plus
13:15
Posetilac:Sintetički predeo, r.
13:15
Studio 6: Pevanje izvika, r.
13:25
Vreme i stanje na putevima
13:25
Vreme i stanje na putevima
13:30
Balet Bijaric, r.
13:30
Mesto za nas,r.
13:30
Govori u svoje ime, r.
13:30
Zadnja kuća Srbija
13:30
Balkanskom ulicom, zabavni program
13:40
Šou svih vremena
13:40
Flash back: Gosti iz Jugoslavije, r.
13:44
Pesma bez granica, muzički program
13:45
7 TV dana
13:55
Vesti
13:55
Vesti
14:00
Riznica
14:00
Medijska mreža srpske dijaspore:Srpska razglednica iz Amerike,r
14:00
Manon Lesko, r.
16
14:00
Manon Lesko, r.
16
14:00
Gastronomad
14:00
Vesti
14:00
Pod istim krovom, 20. epizoda r.
14:00
Mira Adanja Polak: Ekskluzivno, r.
14:00
Šarganska koža, r.
14
14:05
Kraljevi i kraljice Njujorka, r.
14:05
Plava ptica
14:05
Plava ptica
14:10
Vreme je za bebe
14:15
Vreme setve, vreme žetve, 1. deo, r.
14
14:15
Tv lica: Vanja Grbić, r.
14:26
Ars praktika
14:30
Datum, dokumentarni program, r.
14:35
Beokult, emisija iz kulture
14:40
Knjiga utisaka, aktuelno dokumentarni program
14:50
Gastronomad
14:55
Ansambl Ruske armije iz Sankt Peterburga, 1. deo r.
14:55
Da vas podsetimo
14:55
Arhitektura: Kutija na vetru-Zgrada rektorata na Martiniku, r.
14:55
Igrajmo za 16
15:00
Novosti dana
15:00
Vesti
15:00
Ovo je Srbija
15:00
Vesti
15:00
Vesti
15:10
Knjiga utisaka
15:10
Vesti
15:13
Datum
15:15
Filmske priče: Majke i ćerke u Holivudu, 2. deo, r.
15:15
Filmske priče: Majke i ćerke u Holivudu, 2. deo, r.
15:20
Ovo je Srbija
15:22
Likovna kolonija
15:25
R. Šuman: Simfonija br. 1, r.
15:25
Drugi vek: Srđan Koljević, r.
15:25
Drugi vek: Mića Milošević, r.
15:26
Enciklopedija za radoznale
15:26
Eko kalendar: Svetski dan hrane
15:40
Flash back: Gosti iz Jugoslavije, r.
15:40
Grozd
15:50
Mira Adanja Polak i Vi
15:55
Pozorište u kući, tv serija
12
15:55
Pozorište u kući, tv serija
12
16:00
Moj rođak sa sela,r
16:00
Najva programa
16:00
Ovo je Srbija
16:00
Bela lađa,r.
16:00
Susretanja
16:00
Najava programa
16:04
TV lica: Ljubiša Samardžić
16:15
Karmina Burana
16:26
Mesto koje čuvam: Horizonti moga svetla
16:29
Vojna akademija, r.
16:35
Link
16:35
Zid za mene - grafiti
16:35
Zid za mene - grafiti
16:50
Životna sredina i zdravlje: Život sa hemikalijama
16:50
Hor RTS-a: A. Grečaninov - Liturgija
16:50
TV feljton: Vujica Rešin Tucić
16:55
Vesti
16:55
Znakovi vremena: Pirova pobeda
16:57
Ukratko o umetnosti
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:00
Dnevnik RT Vojvodina
17:00
Vesti
17:00
Dramske reterospektive
17:00
Dnevnik TV Vojvodina
17:00
Dnevnik TV Vojvodina
17:00
Dnevnik TV Vojvodina
17:03
Porodica Soprano, američka serija, r.
17:05
Bela garda, ruska serija
14
17:10
Guščarica, film za decu
17:20
Šta radite, bre
17:20
Šta radite bre
17:25
Svirač, igrani program, r.
17:28
Zadnja kuća, Srbija
17:30
Savršen instrument
17:30
Za sva vremena: Nebojša Ilić
17:40
RTS Drama: Može i drugačije
17:42
Beogradska hronika
17:45
Solistički koncert Maje Rajković
17:45
Beogradska hronika
17:45
Beogradska hronika
17:45
Beogradska hronika
17:45
Beogradska hronika
17:55
Fudbal (mladi)-kvalifikacije za EP 2015: Belgija-Srbija, prenos
17:55
Košarka-Super liga 10: Partizan-Hemofarm, prenos
18:00
U ritmu narodne muzike
18:00
U ritmu narodne muzike
18:00
U ritmu narodne muzike
18:00
Neonska duga - Rokenrol magazin Žikice Simića
18:00
Svedoci vekova: Vladičanski dvor u Temišvaru
18:00
Fabrika luksuza, 5-9
18:00
Kroz Srbiju: Čačak vekovima
18:10
Enciklopedija: Marko Antonije
18:17
EKV
18:20
Sto senki nad Beogradom: Priča o Maksimilijanu drugom Bavarskom
18:25
Slagalica, kviz
18:25
Oko
18:25
Slagalica, kviz
18:30
Sastanak predsednika Republike Srbije Tomislava Nikolića i potpredsednika SAD Džozefa Bajdena, snimak
18:30
Vesti
18:30
Kvadratura kruga
18:35
Koncert Mendelsonove muzike
18:42
Eko fajl: Vrzino kolo na Bogovom gumnu
18:45
Datum, dokumentarni program
18:45
Karanfil
12
18:50
Evronet
18:55
Srbija na vezi
18:57
Da vas podsetimo
19:00
Slagalica, kviz
19:00
Hit 202
19:00
Slagalica, kviz
19:00
Slagalica,kviz
19:00
Vesti
19:00
Vesti
19:00
Vesti
19:00
Vesti
19:00
Vesti
19:00
Srbija na vezi
19:00
Slagalica, kviz
19:10
Stiv Ture, 2. deo
19:15
Sirene, serija za decu
19:15
Vreme, stanje na putevima
19:15
Vi i Mira Adanja Polak, zabavni program
19:17
Vreme, stanje na putevima
19:17
Mali dnevnik
19:20
19:21
19:30
Dnevnik
19:30
Dnevnik
19:30
Dnevnik
19:30
Dnevnik
19:30
Dnevnik
19:30
Dnevnik
19:30
Dnevnik
19:30
Dnevnik
19:30
Dnevnik
19:30
Dnevnik
19:40
Mala, EBU drama
19:45
Datum
19:45
Datum
19:45
Datum
19:50
Muzička kutija
19:50
Klik za laku noć
19:50
Verski kalendar
19:50
Verski kalendar
19:50
Egzit u pokretu
19:55
Tajna Marije Magdalene
19:55
Vesti
19:55
Vesti
20:00
Kod dva bela goluba
20:00
Dragstor ozbiljne muzike
20:00
U svetu
20:00
U svetu
20:00
ŠTA JE SPORNO specijal – M. Stošić, A. Milan.
20:00
U svetu
20:02
Bergenska filharmonija izvodi Koncert u De duru Čajkovskog
20:02
20:05
Bela lađa, TV serija
12
20:05
Na putu za Montevideo: u tuđem svetu, tv serija, r.
20:05
Pozorište u kući: fratalo Nikolino, tv serija, r.
20:05
Srećni ljudi,r.
20:30
20:30
Beokult
20:30
Beokult
20:35
Ulica lipa: Stan za izdvanje
20:50
S. Rahmanjinov: Klavirski koncert br. 12
20:55
Upitnik, aktuelno dokumentarni program
21:00
Evropa kroz koncerte
21:00
Devojke iz fabrike bombi, kanadska serija
14
21:00
Večeras zajedno
21:00
IZVOĐAČI KOJI SU POZNATI PO PSEUDONIMIMA - Jovan Grujić
21:45
Vesti
21:50
Zločin i kazna, finski film
16
21:50
Fest 2014, hronika
21:50
Fest 2014, hronika
21:50
Fest 2014, hronika
22:00
SRBIJA NA BIS – knjiga poruka publike 202 – D. Kocjan
22:00
Dnevnik
22:05
Upitnik
22:05
Tri boje zvuka, muzički program
22:20
Muzički program
22:20
Drama – Arijel Dorfman: Smrt i devojka
22:20
Kola Džejn Mensfild, američki film
16
22:30
Oko
22:30
Novi Tabloid
22:30
Povratak velikog majstora
22:35
22:45
Za sva vremena
22:50
Dejan Petrović big bend, muzički program 2
23:00
Dnevnik
23:00
Dnevnik
23:00
Radioteka
23:00
Dnevnik
23:00
Dnevnik
23:00
Dnevnik
23:10
Dnevnik
23:15
23:20
Olimpijski krugovi
23:35
Dozvolite....aktuelno dokumentarni program, r.
23:45
Studio 6: Silard Mezei
23:45
Dnevnik
23:50
Evronet
23:50
Tempus projekat: Poveži se, naučni program
23:55
Frajle
23:55
Oko, info
00:00
NAJBOLjI PRATEĆI VOKALI U POP I ROK MUZICI – Nebojša Sabovljević
00:00
Dnevnik
00:05
Olimpijski krugovi
00:05
Olimpijski krugovi
00:05
Evronet
00:05
Noćni program
00:10
Komad za bivu i šakuhači pod nazivom Acumori
00:10
00:15
Bostonski klavirski trio, 2. deo, r.
00:15
Vesti
00:15
Evronet
00:15
Velikani muzičke scene: Bester kvartet, r.
00:15
Karmina Burana, r.
00:15
Iza naslova – Zlatna ploča, r.
00:16
Evronet
00:20
Kulturni Dnevnik
00:20
Kulturni Dnevnik
00:20
Evronet
00:20
Košarka: Super liga, Crvena zvezda-FMP, snimak
00:25
Svet sporta
00:30
Trezor
00:40
Vesti
00:45
Aleksandar Jerkov: Nepoznati pripovedač Ivo Andrić (2. deo)
00:50
Hor RTS-a: A. Grečaninov - Liturgija, r.
00:50
Koncert Arona Goldberga, r.
00:55
Dvorišni razgovori: Želimir Žilnik, r.
00:55
U svetu
00:55
RTS Trezor: Sa svih meridijana-Australija, r.
01:00
Egzit interaktiv
01:00
01:00
Širom zatvorenih očiju
01:05
Dosije o..., dokumenatrni program
01:05
Dosije o..., dokumenatrni program
01:20
RTS Trezor: Zapamtite-sa Slađanom Miloševići Petrom Konjovićem, r.
01:30
Arhitektura danas: Peta konferencija arhitekture u Beogradu
01:30
Lov i ribolov,r.
01:30
Put za Ejvonli, američko-kanadska serija
01:30
Za sva vremena: Nebojša Ilić, r.
01:35
Vrele gume, reportaža
01:48
Kao mehur od sapunice
01:50
Gastronomad, zabavni program, r.
02:00
Vesti (03.00, 04.00, 05.00)
02:00
Vesti (03.00, 04.00, 05.00)
02:00
Vesti (03.00, 04.00, 05.00)
02:00
Vesti (03.00,04.00,05.00)
02:00
S. Prokofjev: Nezavršeni dnevnik, r.
02:00
Vesti (03.00, 04.00, 05.00)
02:00
Svedoci vekova: Vladičanski dvor u Temišvaru, r.
02:00
Srbija na vezi
02:10
Za sva vremena: Fest, dokumentarni program, r.
02:15
Upitnik
02:20
Pozorište u kući, TV serija
12
02:20
Pozorište u kući, TV serija
12
02:30
Slagalica,r.
02:30
Život i karijera: Ivan Tomašev i Sanja Kerkez, r.
02:30
Pol Sajmon, r.
02:30
Mađarski nacionalni ciganski orkestar, 1. deo, r.
02:30
Slagalica, kviz, r.
02:35
Koncert Mendelsonove muzike, r.
02:35
Jedna pesma, jedna želja
02:40
Slagalica,r
02:45
Soveto Kinč, 2. deo, muzički program, r.
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:00
Trezor
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:00
Vesti (04.00 05.00)
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
03:03
Oko
03:03
Oko, r.
03:03
Oko, r.
03:03
Kvadratura kruga
03:04
Životna sredina i zdravlje: Život sa hemikalijama
03:15
Krugovi poezije: O pesmama Georga Trakla, program kulture, r.
03:22
Putopis: Drevni grad
03:30
Medijska mreža srpske dijaspore: srpska razglednica iz Amerike, program za dijasporu, r.
03:30
Na skriveno te vodim mesto: Ivan Milinković
03:30
Sinsinati: Mari - Raonić, polufinale, snimak
03:30
Trag: Od golgote do Vaskrsa, aktuelno dokumentarni program, r.
03:55
Tajna Marije Magdalene, r.
04:00
Blago iz prošlosti: Italija, r.
04:00
Sasvim prirodno,r
04:00
Kultura podneblja: Škotska, zemlja klanova, r.
04:00
Vaterpolo - Svetska liga: Srbija - Italija, r.
04:00
Špijun u Pekingu, r.
04:03
Zadnja kuća Srbija: Prve kuće Srbije, aktuelno dokumentarni program, r.
04:03
Gitar Art festival: Vojin Kocić
04:10
Festival u Verbijeu: Ane Sofi fon Oter izvodi Bramsa, r.
04:20
Gastronomad
04:30
Koncert barokne muzike, r.
04:30
Verski mozaik Srbije
04:40
emisija iz kulture
04:45
E-TV
04:53
Večni sjaj detinjstva, program za decu, r.
04:53
Porodično blago, tv serija, r.
04:53
Porodično blago, tv serija, r.
04:53
Srećni ljudi,r
04:54
Porodično blago, tv serija, r.
04:55
Srpski na srpskom
04:55
Srećni ljudi,r.
05:00
Ansambl Amire Medunjanin, 1. deo, r.
05:00
Studio 6: Hashima, r.
05:00
Sinsinati: Čilić - Dimitrov, polufinale, snimak
05:00
Evropa kroz koncerte, r.
05:00
Link
05:03
SAT
05:15
U svetu
05:35
Katarina Jovanović i BGO Dušan Skovran, r.
05:35
U svetu
05:47
Verski kalendar
05:47
Verski kalendar
05:48
Verski kalendar
05:48
Verski kalendar