Kursna lista za 5. januar

Zvanični srednji kurs: 122,0782

KURSNA LISTA BR.2
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 05.01.2016. GODINE

 

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLjEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1121,7120122,4444
36AustralijaAUD180,742981,2289
124KanadaCAD180,641381,1267
156KinaCNY117,224317,3279
208DanskaDKK116,306316,4045
392JapanJPY10094,109694,6760
578NorveškaNOK112,649312,7255
643Ruska FederacijaRUB11,54471,5539
752ŠvedskaSEK113,203813,2832
756ŠvajcarskaCHF1112,1356112,8104
826Velika BritanijaGBP1165,2797166,2743
840SADUSD1112,3529113,0291

broj komentara 0 pošalji komentar