Курсна листа за 4. јун

Званични средњи курс: 117,9097

КУРСНА ЛИСТА БР.103 
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 04.06.2019. ГОДИНЕ

 

 

 

број коментара 0 Пошаљи коментар