Курсна листа за 24. април

Званични средњи курс: 118,0364

КУРСНА ЛИСТА БР.78
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 24.04.2019. ГОДИНЕ

 

број коментара 0 Пошаљи коментар