Курсна листа за 7. март

Званични средњи курс: 118,0836

КУРСНА ЛИСТА БР.44
ЗА ДЕВИЗЕ
ФОРМИРАНА НА ДАН 07.03.2018. ГОДИНЕ

 

број коментара 0 пошаљи коментар