Про Реко после пенала бољи од Новог Београда

Ватерполисти Про Река победили су у трећем колу Лиге шампиона, у гостима екипу Новог Београда после пенала 15:14.

Ватерполисти Новог Београда нису успели да направе велики подвиг и победе у мечу у којем су успели да надокнаде пет голова заостатка.

После прве четвртине која је завршена 1:1, Про Реко је показао зашто је сматран за великог фаворита.

Одличном игром у нападу, лако су направили серију погодака и повели 7:2 на полувремену.

У трећој четвртини, Нови Београд је успео да смањи заостатак на четири поена - 9:5, а онда је у последњој четвртини екипа Живка Гоцића успела да избори изједначење.

Нажалост, гостујући тим је успешно извео све петерце, док је Нови Београд промашио један па тим из Италије преузима лидерску позицију у групи А.