Победе Бостона, Филаделфије и Минесоте

Кошаркаши Бостона, Минесоте и Филаделфије остварили су победе у предсезонским мечевима одиграним у ноћи између уторка и среде. Селтикси су савладали Кливленд са 118:95, Тимбервулвси били бољи од Индијане (119:111), док су 76ерси савладали Детроит резултатом 106:86.

Бостон је већ у првој четвртини сломио отпор противника, пошто је завршио са 12 поена разлике.

До краја је предност домаћина само расла и на крају је екипа Бреда Стивенса дошла до убедљивог тријумфа.

Најефикаснији у победничком саставу био је Едвардс са 30 поена, а највише му је помогао Вејтерс са 24.

Код Кливленда се истакао Секстон са 20 поена, четири више од Гарланда.

Минесота је победу над Индијаном извојевала јер је добила прву и последњу деоницу, иако су Пејсерси средином утакмице имали предност.

Прва фигура утакмице био је Карл Ентони Таунс, који је за нешто више од 26 минута постигао 30 поена, ухватио 10 скокова и уписао четири асистенције.

Са њим није могао да се носи Гога Битадзе, некадашњи центар Мега Бемакса и Будућности је био најефикаснији код Пејсерса са 14 поена, исто колико је постигао и Мекдермот.

Центар је водио главну реч и у утакмици Филаделфије и Детроита - Џоел Ембид је доминирао под обручима и носио свој тим до победе.

Камерунац је убацио 24 поена, уз осам ухваћених лопти, док је следећи на листи стрелаца био Пел са 13.

У редовима Пистонса најбољи је био Вуд који је комплетирао дабл-дабл (19п и 10 ск), два поена мање постигао је Снел.