Јовић стрелац у ремију Сасуола и Милана

Фудбалери Милана ремизирали су у Ређо Емилији са Сасуолом 3:3 у утакмици 32. кола италијанске Серије А. Стрелац за госте био је репрезентативац Србије Лука Јовић. Фудбалери Наполија и Фрозинонеа ремизирали су у Напуљу 2:2.

Домаћа екипа водила је већ од четвртог минута поготком Пинамонтија. Само шест минута касније, Лауријенте је искористио лоше постављање гостију у одбрани да дуплира предност домаћину.

Милан је после ове ситуације у потпуности преузео контролу игре на терену. Чуквуезе је у 18. минуту постигао погодак за "росонере", али је поништен због недозвољене ситуације. Истом фудбалеру због истог разлога поништен је погодак и у 63. минуту.

Да Милан на полувреме не оде са два гола заостатка постарао се Рафаел Леао у 20. минуту.

Друго полувреме донело је нови гол екипи из Ређо Емилије. Лауријенте је у 53. минуту, својим другим поготком донео домаћину великих 3:1.

На 3:2 смањио је Лука Јовић у 59. минуту, док је Ноа Окафор само минут пошто је ушао у игру поставио коначних 3:3 у 84. минуту.

Фудбалери Наполија ремизитали су на домаћем терену са Фрозинонеом 2:2.

Голове за домаћина постигли су Политано у 16. и Осимен у 63. минуту. За госте је оба пута мрежу тресао Чедира, прво у 50, а потом и у 73. минуту.

Пенал за Фрозиноне није искористио Соуле у 30.