Звезда сигурна, Партизан убедљив против Вождовца

Црвена звезда савладала Слободу са 2:0 и приближила се освајању титуле шампиона. Шампион Партизан убедљиво са 5:0 савладао Вождовац. ОФК Београд победом над Напретком изборио опстанак у лиги.

21.51 - Завршен меч у Београду, Партизан савладао Вождовац са 5:0. У Новом Саду, Јагодина победила Војводину са 1:0.

21.37 - ГОООЛ! Партизан против Вождовца сада води са 5:0, стрелац је Предраг Лука у 69. минуту.

21.21 - ГОООЛ! Нови поготак у мрежи Вождовца, стрелац је Шкулетић у 65. минуту.

21.13 - ГОООЛ! Данко Лазовић у 56. минуту постиже и трећи погодак за Партизан, који против Вождовца води са 3:0.

20.50 - Завршен меч у Нишу, Раднички је са 2:1 савладао екипу Спартака из Суботице.

20.46 - Полувремена у Београду и Јагодини. Партизан води против Вождовца са 2:0, док Јагодина и Војводина играју без голова.

20.38 - ГОООЛ! Партизан води са 2:0, стрелац је Петар Шкулетић са беле тачке.

20.27 - ГОООЛ! Партизан води против Вождовца стрелац је Владимир Волков.

20.00 - Почела и последња два меча 28. кола Суперлиге. Партизан на свом терену дочекује екипу Вождовца, док Јагодина дочекује Војводину.

19.48 - Полувреме у Нишу, Раднички головима Пејчића и Јовановића води против Спартака са 2:0.

19.20 - Крај утакмице у Ужицу. Црвена звезда је савладала Слободу са 2:0 и стигла на корак од титуле.

19.16 - Судија је друго полувреме продужио за три минута.

19.16 - Слобода наставља са нападима. Терзић је био у прилици, његов пас изблокирао је Павићевић, од свега само корнер.

19.15 - Нова шанса за Слободу. Жеравица је прошао по десној страни додао до Максимовића који је поново непрецизан.

19.13 - Галвао је одлично прошао по левој страни, руши га Гогић у висини казненог простора. Слободан ударац. Максимовић шутира директно на гол, али је био непрецизан.

19.09 - Шанса за Милијаша из индиректног ударца, након кратког додавања Лазовића, Милијаш је шутирао, али је лопта отишла изнад пречке.

19.03 - Звезда је умирила игру у другом полувремену. Још неколико полуприлика на обе стране, али, за сасда, без изгледнијих прилика за промену резултата.

19.00 - Почео је меч у Нишу где Раднички игра против Спартака из Суботице.

18.57 - Крај утакмица: Нови Пазар - Чукарички 0:0, ОФК Београд - Напредак 2:1 (1:0), Рад - Доњи Срем 0:0, Раднички Крагујевац - Јавор 3:3 (0:1).

18.35 - Неколико полуприлика за црвено-беле на старту другог полувремена али је одбрана Слободе била на месту.

18.30 - Почело је друго полувреме у Ужицу.

18.15 - Крај првог полувремена у Ужицу Црвена звезда води против Слободе са 2:0.

18.14 - Нова велика прилика за Слободу, али је Јапанац Галвао успео да пребаци гол са пет метара.

18.08 - ГООЛ! Звезда води са 2:0. Фантастичан соло акција Печника шутирао је са око 20 метара и погодио доњи леви угао гола Ранковића - 39. минут.

18.00 - Полуконтра Звезде, Мрђа је успео да се ослободи пратилаца ушао у казнени простор, шутирао, али је голман Ранковић поново успео да спаси своју мрежу.

17.58 - Милијаш директоно из корнера шутира на прву стативу, али је голман Ранковић успео да заустави ову лопту.

17.49 - Полувреме: Нови Пазар - Чукарички 0:0, ОФК Београд - Напредак 1:0, Рад - Доњи Срем 0:0, Раднички Крагујевац - Јавор 0:1.

17.43 -  Велика шанса за Слободу, Галбао је одлично прихватио лопту у шеснаестерцу, финтирао, али у последњем тренутку Нинковић успева да избаци лопту у корнер.

17.41 - Пропуштена прилика за црвено-белих. Након грешке одбране нису успели да искористе прилику, голман Ранковић је био на висини задатка и крајњим напором избацио је лопту у корнер.

17.33 - ГООЛ! Веома прецизан шут Милијаша из слободног ударца, 1:0 играо се четврти мунут сусрета.

17.32 - Прва шанса за црвено-беле, Мрђа је оборен на ивици шеснаестерца, слободан ударац.

17.30 - Почела је утакмица у Ужицу између Слободе и Црвене звезде.

17.00 - Почели мечеви:  Нови Пазар - Чукарички, ОФК Београд - Напредак, Рад - Доњи Срем, Раднички Крагујевац - Јавор.