Нови кикс "Милионера"

"Милионери" су доживели нови кикс одигравши код Хановера нерешено 1:1. Суботић одиграо свих 90 минута за Борусију. Штутгарт такође нерешено 2:2 против Бајера из Леверкузена.

Актуелни шампион Немачке Борусија из Дортмунда одиграла је вечерас нерешено 1:1 у гостима код Хановера у утакмици седмог кола Бундеслиге.

"Милионери" су играли добро у првом делу меча и повели преко Роберта Левандовског у 26. минуту. Чинило се да ће Борусија однети сва три бода из Хановера, али је у 86. минуту бод домаћину донео Дијуф.

Репрезентативац Србије Невен Суботић одиграо је свих 90 минута за Борусију.

Екипа Штутгарта код куће је одиграла 2:2 против Бајера из Леверкузена. Доминирали су двоструки стрелци на обе стране, код Штутгарта Ведад Ибишевић, а код Леверкузена то је био Штефан Кизлинг.