"Певци" покупили сав плен

У јединој данашњој утакмици на "Острву" Тотеххем је лако стигао до сва три бода победом над Ридингом од 3:1. Стрелци за "Певце" били су Џермејн Дефо у 18. и 74. минуту и Герет Бејл. Сута се састају Евертон и Њукасл.

Фудбалери Тотенхема победили су данас у гостима Рединг са 3:1 у утакмици четвртог кола првенства Енглеске.

Стрелци за клуб из Лондона били су Џермејн Дефо у 18. и 74. минуту и Герет Бејл у 71, док је једини гол за госте постигао Хал Робсон Кану у 90. минуту, Дефо је у финишу меча имао добру прилику да постигне и трећи погодак, али је са 10 метара из волеја шутирао преко гола.

Тотенхему је ово била прва победа ове сезоне у Премијер лиги, док Рединг има реми и два пораза.

Већина утакмица четвртог кола играла се јуче, а последњи меч сутра у 21.00 играће Евертон и Њукасл. На табели тренутно води актуелни европски шампион Челси са 10 бодова, а други је Манчестер јунајтед са девет. Прошлосезонски освајач Премијер лиге, Манчестер сити, дели треће место са Арсеналом. Обе екипе имају по осам бодова.