Фудбал уживо: Баста стрелац за Удинезе

"Стара дама", Лацио, Наполи и Сампдоријa задржали стопостотан учинак пошто су у трећем колу Серије А забележили победе. Душан Баста стрелац за Удинезе, Урош Ћосић дебитовао за Пескару. Тотенхем савладао Ридинг у последњој утакмици Премијер лиге. Голеада на Висенте Калдерону.

23.30 - Атлетико замало да прокоцка предност. Водили су мадриђани на Висенте Калдерону са 4:0 до 82. минута, а затим су за седам минута примили три гола. Двоструки стрелац за Ваљекано био је бивши играч Партизана Андрија Делибашић.

22.41 - Комплетирано је и треће коло Серије А. У последњој утакмици дана Интер је славио на гостовању Торину са 2:0. Стрелци су били Дијего Милито у 13. и Касано у 83. минуту.

22.18 - Атлетико Мадрид води на Висенте Калдерону са 1:0 на полувремену против Рајо Ваљекана.

21.30 - Интер води са 1:0 на полувремену у Торину. Стрелац Милито у 13. минуту сусрета.

19.50 - Осасуна и Мајорка одиграли нерешено 1:1 у четвртом колу Преимере. Почела је утакмица Реал Сосиједад - Сарагоса. Атлетико Мадрид - Рајо Ваљекано од 21.30.

19.30 - На две заостале утакмице Бундеслиге виђено је чак 13 голова. Фрајбург је победио Хофенхајм 5:3, Ајнтрахт славио над Хамбургом 3:2.

18.55 - Завршена је и последња утакмица Премијер лиге. Тотенхем је савладао Ридинг са 3:1 головима Дефоа у 18. и 74 и Бејла у 71. минуту.

17.28 - "Певци" воде од 18. минута голом Џермејна Дефоа против Ридинга.

16.56 - Завршени мечеви Серије А: Рома - Болоња 2:3, Фjорентина - Катанија 2:0, Ђенова - Јувентус 1:3, Наполи - Парма 3:1, Пескара - Сампдорија 2:3, Сијена - Удинезе 2:2. Торино и Интер играју од 20.45.

14:15 -  Еспањол и Атлетик Билбао поделили бодове после праве голеаде - 3:3.

13.50 - Лацио победио Кијево на гостовању у Верони са 3:1.

13.15 - На полувремену меча између Кијева из Вероне и Лација римски клуб има предност од 2:0. Остали мечеви Серије А играју се од 15 часова, једино дуел Торина и Интера почиње у 20.45.