RTS Poletarac: Programska šema - petak, 14. dec 2018

06:01
Kocka, kocka kockica - Igračke i plačke , r.
06:30
Šarlo vas vodi - Italija , r.
06:51
Iza naslova - Debisi: Popodne jednog Fauna , r.
07:00
Kukuriku šou - Divan dan, našem Krešti rođendan , r.
07:17
Čudilo se čudilo - Čardak ni na nebu ni na zemlji , r.
07:31
Zanimanje dete - Lav Višković , r.
07:40
Likovne tehnike - CRTEŽ , r.
07:56
Muzički bonton: Stevan Hristić: Ohridska legenda – Grlica , r.
08:00
Plava ptica , r.
08:30
Sa lutkama je lepše , r.
09:02
Književna školica - Himne i ode , r.
09:30
Izaberi svoju knjigu- Hajduk Stanko , r.
09:47
Zebra znak Semafor - Prelaženje ulice , r.
10:00
Na slovo na slovo, 18-20 , r.
10:30
Postanak i opstanak ćirilice - Staroslovenski jezik glagoljica , r.
11:00
Verujte, ali ne preterujte - Sebičnost , r.
11:41
Iza naslova - Šarpantje: Špica Evrovizije „Tedeum“ , r.
11:49
Jedna slika jedna priča - Kosta Milićević: Proleće na Voždovcu , r.
12:01
Kocka, kocka kockica - Igračke i plačke , r.
12:30
Šarlo vas vodi - Italija , r.
12:51
Iza naslova - Debisi: Popodne jednog Fauna , r.
13:00
Kukuriku šou - Divan dan, našem Krešti rođendan , r.
13:17
Čudilo se čudilo - Čardak ni na nebu ni na zemlji , r.
13:31
Zanimanje dete - Lav Višković , r.
13:40
Likovne tehnike - CRTEŽ , r.
13:56
Muzički bonton: Stevan Hristić: Ohridska legenda – Grlica , r.
14:00
Plava ptica , r.
14:30
Sa lutkama je lepše , r.
15:02
Književna školica - Himne i ode , r.
15:30
Izaberi svoju knjigu- Hajduk Stanko , r.
15:47
Zebra znak Semafor - Prelaženje ulice , r.
16:00
Na slovo na slovo, 18-20 , r.
16:30
Postanak i opstanak ćirilice - Staroslovenski jezik glagoljica , r.
17:00
Verujte, ali ne preterujte - Sebičnost , r.
17:41
Iza naslova - Šarpantje: Špica Evrovizije „Tedeum“ , r.
17:49
Jedna slika jedna priča - Kosta Milićević: Proleće na Voždovcu , r.
18:01
Priče iz Nepričave - 15. emisija
18:30
Recept za igru - Care care govedare
18:45
Boškove priče - Skulptura vetra
19:00
Kukuriku šou - Škola zove đake nove
19:20
Iza naslova - Sens Sans: Labud
19:30
Zujalica
20:00
Plava ptica
20:25
Likovne tehnike - Crtež
20:43
Izaberi svoju knjigu- Iznad želje
21:00
Moj ujak- Upoznavanje
21:23
Velikani - Dimitrije Davidović
21:30
Mali deklamator - Duško Radović
21:49
Jedna slika jedna priča - Nikola Aleksić: Umetnikova deca
22:02
Na slovo na slovo, 19-20
22:35
Zooteka plus - Tetreb
23:05
Uprirodi se - Pčelinji svet
23:11
Velikani-Branislav Nušić
23:24
Životinje u carstvu metafora - Lav
23:37
Muzika starog sveta - Ranohrišćanska muzika
00:00
Od 00:00 do 06:00 ne emituje se program