RTS Poletarac: Programska šema - subota, 16. mar 2019

06:01
Kolariću Paniću - Tvrdoglavost , r.
06:31
Recept za igru - Neka bude , r.
06:45
Boškove priče - Uzbrdo nizbrdo , r.
06:53
Kalendar - 4 / 4 , r.
07:00
Kukuriku šou - Planina slanina , r.
07:22
Velikani - Dimitrije Davidović , r.
07:30
Zujalica , r.
08:00
Plava ptica , r.
08:25
Opera in vivo - Aida post festum , r.
08:47
Razotkrivanje zaborava - Preslica , r.
08:50
Zebra znak semafor , r.
09:00
Moj ujak - Upoznavanje , r.
09:23
Mali deklamator - Dragomir Ćulafić , r.
09:40
Izaberi svoju knjigu - Čiča Tomina koliba , r.
09:55
Znakovi vremena - Lakonski govor , r.
10:00
Slovarica: slovo – f , r.
10:11
Njeno veličanstvo energija - Električna i nuklearna energija , r.
10:26
Kalendar - 1 / 4 , r.
10:31
Zooteka plus - Vrabac , r.
11:00
Uprirodi se - Vetar , r.
11:09
Istorija književnosti - Romantizam u Srpskoj književnosti, ustanička proza , r.
11:37
Životinje u carstvu metafora - Lav , r.
11:50
Iza naslova - Zlatna ploča , r.
12:01
Kolariću Paniću - Tvrdoglavost , r.
12:31
Recept za igru - Neka bude , r.
12:45
Boškove priče - Uzbrdo nizbrdo , r.
12:53
Kalendar - 4 / 4 , r.
13:00
Kukuriku šou - Planina slanina , r.
13:22
Velikani - Dimitrije Davidović , r.
13:30
Zujalica , r.
14:00
Plava ptica , r.
14:25
Opera in vivo - Aida post festum , r.
14:47
Razotkrivanje zaborava - Preslica , r.
14:50
Zebra znak semafor , r.
15:00
Moj ujak - Upoznavanje , r.
15:23
Mali deklamator - Dragomir Ćulafić , r.
15:40
Izaberi svoju knjigu - Čiča Tomina koliba , r.
15:55
Znakovi vremena - Lakonski govor , r.
16:00
Slovarica: slovo – f , r.
16:11
Njeno veličanstvo energija - Električna i nuklearna energija , r.
16:26
Kalendar - 1 / 4 , r.
16:31
Zooteka plus - Vrabac , r.
17:00
Uprirodi se - Vetar , r.
17:09
Istorija književnosti - Romantizam u Srpskoj književnosti, ustanička proza , r.
17:37
Životinje u carstvu metafora - Lav , r.
17:50
Iza naslova - Zlatna ploča , r.
18:01
Čik pogodi - Kozmetičarka
18:30
Restorančić Zalogajčić
19:00
Kukuriku šou - Kreština kućica
19:22
Zebra znak semafor - biciklisti
19:30
Zanimanje dete - Teodor Petrović
19:41
Šumbinzoni - Razgovor sa drvetom
19:57
Znakovi vremena - Danajski darovi
20:00
Plava ptica
20:27
Razotkrivanje zaborava - Đugum
20:30
Štimofonija - Komponovanje
21:00
Kako naučiti matematiku: polinimi – Algebarski izrazi
21:18
Pozorišna predstava - Tako daleko
21:56
Znakovi vremena - Damoklov mač
22:00
Slovarica: slovo – H
22:11
Antologija kuća
22:21
Muzički bonton - Instrumenti
22:30
Mansarda - Slava
22:50
(Ne)obično o biljkama - Biljke u narodnoj poeziji, 7. deo
23:04
Tragom Karađorđa - Plač u feneku
23:32
Izaberi svoju knjigu - Bašta sljezove boje
23:45
Kalendar - 2 / 4
00:00
OD 00:00 DO 06:00 NEMA PROGRAMA