Извор: Танјуг

Звезда опет одложила меч Суперлиге због обавеза у Европи

Утакмица шестог кола Суперлиге Србије између фудбалера Црвене звезде и Чукаричког одложена је због обавеза шампиона Србије у плеј-офу Лиге шампиона.

 "Фудбалски клуб Црвена звезда обавештава јавност да је утакмица шестог кола Суперлиге Србије између нашег тима и Чукаричког одложена због обавеза Црвене звезде у квалификацијама за Лигу шампиона. По првобитном плану, меч између Звезде и Чукаричког био је заказан за суботу 23. августа, међутим због наступа нашег клуба у квалификацијама дуел је померен, а о новом термину одигравања меча јавност ће бити накнадно обавештена", стоји у клупској објави.

Пре утакмице против Чукаричког, била је одложена и утакмица између Војводине и Црвене звезде која је била планирана за треће коло Суперлиге Србије.

Читај ми!