Trampa. Kolarov za Alveša?

Siti ponudio Kolarova i 15 miliona evra u zamenu za Danija Alveša. Čeka se odgovor Katalonaca.

Engleski fudbalski šampion Mančester siti ponudio je Barseloni srpskog reprezentativca Aleksandra Kolarova i određenu doplatu u zamenu za Brazilca Danija Alveša, prenose danas engleski mediji.

Kolarov, koji nije zadovoljan minutažom u tek završenoj sezoni i ranije se povezivao sa Kataloncima, s obzirom na to da je standardni levi bek Erik Abidal van terena zbog transplatacije jetre.

Sa druge strane Alveš, koji je na Kamp nou stigao 2008. godine iz Sevilje i osvojio sve što može da se osvoji - želi nove izazove, a bogami i veću platu, koju Siti može bez problema da mu ponudi.

Број коментара 6

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 09. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом