среда, 28.07.2010, 20:54 -> 21:06
štampajVN Monaka još 10 godina
Organizatori Velike nagrade Monaka postigli su sporazum prema kome će se trke Formule jedan održavati u ovoj kneževini još 10 godina.
Rukovodstvo Formule jedan saopštilo je da je u Londonu postignut sporazum između vlasnika komercijalnih prava F1 Bernija Eklstona i predsednika Automoto kluba Monaka Mišela Berija.
Eklston je ranije ovog meseca tvrdio da F1 "može i bez Monaka", i požalio se da kneževina ne plaća dovoljno za održavanje trke.
U maju je održana 68. trka za VN Monaka, a pobedio je Mark Veber iz Red bula. Sledeća trka održaće se 29. maja 2011. godine.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар