уторак, 31.08.2010, 16:33 -> 17:51
štampaj„Sahranjena“ ispod smeća u kući
Suprugu čiji je nestanak prijavio još u aprilu ove godine, Amerikanac Bil Džejms pronašao je ispod gomile đubreta u njenoj sobi.
Četvoromesečna potraga za nestalom Bili Džin Džejms (67) završila se prošle srede kad ju je njen suprug, koji je živeo sa njom u istoj kući, pronašao ispod gomile smeća u sobi, prenose svetski mediji.
Bil Džejms, koji je još 22. aprila prijavio ženin nestanak, šokirao se kada je ugledao njene cipele ispod hrpe đubreta. U prvom trenutku nije ni shvatio da je to ona.
Policajci iz Las Vegasa otkrili su novinarima da je kuća „od poda do plafona" bila pretrpana stvarima, a par se kroz nju kretao uskim tunelima.
Naime, žena je opsesivno kupovala stvari i ništa nije bacala, i pitanje je kada bi slučaj bio rešen da Bil nije odlučio da raskrči jednu od soba koju su prijatelji nazivali njenom „zečijom jazbinom". Tom prilikom je samo iz te prostorije izneo oko 4,5 tone raznoraznog otpada.
Mediji navode da je par u jednom trenutku morao da izgradi još jedan objekat na imanju da bi imao gde da smesti njene stvari.
Koliko je kuća bila prljava, pokazuje podatak da telo Bili Džin nisu nanjušili ni psi tragači koji su svojevremeno pregledali ruševine kula njujorškog Svetskog trgovinskog centra, a pretražili su dom Džejmsovih najmanje tri puta!
Policajci veruju da su ih omeli razni „mirisi" iz kuće: vreće đubreta pune trule hrane, hrpe odeće, a osetili su se i mirisi životinja.
Nakon što je nesretni suprug prijavio nestanak, policija je potragu fokusirala na okolnu pustinju, jer se Bil plašio da mu žena luta unaokolo dezorijentisana od posledica moždanog udar koji je pretrpela pet meseci ranije.
U potragu su bili uključeni i helikopteri koji su nadletali pustinju u Nevadi, a suprug je pokrenuo potragu preko Fejsbuka, oblepio grad posterima, pa čak ponudio i nagradu od 10.000 dolara za bilo kakvu informaciju.
Mrtvozornik okruga Klark kaže da će možda biti potrebne nedelje da se utvrdi uzrok smrti.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар