Астон вила наставља поход ка Лиги шампиона, Кристал палас убедљив против Вест Хема

Фудбалери Астон виле савладали су Борнмут резултатом 3:1 у мечу 34. кола Премијер лиге.

Вила је новом победом наставила поход ка Лиги шампиона и сада има шест бодова, али и две утакмице више од петопласираног Тотенхема.

Борнмут је повео у 31. минуту преко Доминика Соланкеа који је био прецизан са пенала. Био је то његов 18. гол ове сезоне.

Међутим, Морган Роџерс је својим голом у првом минуту надокнаде првог полувремена успео да донесе изједначење домаћима.

Након тога је Муса Дијаби преокренуо резултат у 57. минуту, да би у 78. минуту Леон Бејли потврдио победу домаћина.

У наредном колу Вила код куће игра против Челсија, а Борнмут гостује код Вулвса.

Вест Хем се обрукао на "Селхурст парку"

Фудбалери Кристал паласа убедљиво су победили Вест Хем резултатом 5:2 у малом лондонском дербију.

Већ након пола сата игре било је 4:0 за домаће који су нанели нови тежак пораз "чекићарима" који су у четвртак испали из Лиге Европе.

Мајкл Олис и Еберечи Езе постигли су прва два гола за екипу Оливера Глазнера, а убрзо је и Емерсон постигао аутогол.

Након тога је на сцену ступио Жан Филип Матета са два гола, између којих је Антонио постигао свој пети гол у сезони.

Коначан резултат поставио је Тајрик Мичел аутоголом у 89. минуту.

У следећем мечу Палас дочекује Њукасл, док ће Вест Хем дочекати Ливерпул.