ТСЦ победио Војводину, Раднички преокретом до тријумфа над Чукаричким

Фудбалери ТСЦ-а победили су у Бачкој Тополи екипу Војводине резултатом 3:2 (2:1) у мечу 31. кола Суперлиге Србије, односно првог кола плеј-офа. Раднички је у Крагијевцу победио Чукарички са 4:3.

Два гола за ТСЦ постигао је Милош Пантовић у трећем и 74. минуту, док се једном у стрелце уписао Александар Ћирковић у петом минуту. Голове за клуб из Новог Сада постигли су Дејан Зукић у 13. и Михаило Ивановић у 61. минуту.

Клуб из Бачке Тополе налази се на трећем месту на табели плеј-офа СЛС са 63 бода, док је Војводина пета са 50. ТСЦ ће у наредном колу плеј-офа СЛС гостовати Партизану, док ће Војводина дочекати Црвену звезду.

Фудбалери Радничког победили су у Крагујевцу екипу Чукаричког резултатом 4:3 (2:3).

Голове за Раднички постигли су Матија Глушчевић у шестом, Дилан Ортиз у 29, Василије Ђурић у 56. и Павле Ивеља у 82. минуту.

Код гостију, у листу стрелаца уписали су се Лука Аџић у 13. и Винисијус Мело у 15. и 41. минуту.

Екипа из Крагујевца се тренутно налази на четвртом месту на табели плеј-офа СЛС са 53 бода, док је Чукарички шести са 48. Раднички ће у наредном колу гостовати Напретку у Крушевцу, док ће Чукарички на свом терену дочекати Младост из Лучана.