Војводина преко Чукаричког до полуфинала Купа Србије

Фудбалери Војводине пласирали су се у полуфинале Купа Србије победом над екипом Чукаричког након бољег извођења једанаестераца.

Утакмица је завршена резултатом 1:1, после чега су играчи Војводине били смиренији приликом извођења пенала.

Две екипе су се састале и пре осам дана у мечу Суперлиге Србије, а резултат је након 90 минута био идентичан.

Након првог полувремена које је протекло без голова, Војводина је повела у 50. минуту голом Вукана Савићевића.

Изједначио је Ђорђе Ивановић у 68. минуту и испоставиће се поставио коначан резултат меча.

Војводина је била нешто бољи ривал током утакмице, нарочито пре постигнутог гола, али је Чукарички успео да дође до изједначења и избори једанаестерце.

Први су шутирали фудбалери Чукаричког, а Лазар Царевић је успео да одбрани шут Немање Милојевића.

Након тога су сви извођачи на обе стране били прецизни, све док Царевић у последњој серији није одбранио и ударац Вукашина Јовановића и послао свој тим у полуфинале.