Реми Челсија и Нотингем фореста

У последњој утакмици 18. кола енглеске Премијер лиге Нотингем форест и Челси су ремизирали резултатом 1:1. Након овог меча "плавци" се налазе на осмом месту, док је Форест у зони испадања из лиге, на 18. позицији.

Челси је имао значајну иницијативу у утакмици, пре свега у поседу лопте, међутим екипе су на крају поделиле по бод.

Тим из Лондона није успео да сачува предност до које је дошао у 16. минуту преко Рахима Стерлинга.

Нападач "плавих" је добро реаговао на одбитак од пречке после акције и центаршута са леве стране.

До краја првог дела утакмице резултат је остао непромењен.

Након паузе екипа Нотингем фореста је заиграла оранозиваније и у 63. минуту стигла до изједначења, стрелац последњег гола на мечу био је Орије.

После корнера и велике гужве у шеснаестерцу гостију дефанзивац Фореста послао је лопту у иза Аризабалагиних леђа.

У наредном колу Нотингем форест гостује код Саутемптона, док Челси дочекује екипу Манчестер ситија.