Барса се прошетала Валенсијом

Барселона је победила екипу Левантеа са 5:0 у оквиру четвртог кола шпанске Примере. Све голове су постигли различити играчи. Једа од њих, Лионел Меси, промашио је и пенал. Алмерија славилана Аноети. Виљареал преокренуо против Рајо Ваљекана.

Фудбалери Барселоне победили су у Валенсији екипу Левантеа са 5:0 (2:0) у утакмици четвртог кола шпанске Примере.

Барселона је овим тријумфом задржала максималан учинак и прво место на табели. Голове за тим Луиса Енрикеа постигли су Нејмар у 34, Ракитић у 44, Рамирез у 57, Педро у 64. и Меси у 77. минуту.

Аргентински репрезентативац је у 42. минуту промашио пенал, који је над њим скривио Лукас Винтра.

Фудбалери Алмерије забележили су прву победу у сезони пошто су победили Реал Сосиједад у Сан Себастијану - 1:2.

Виљареал је после преокрета на стадиону Мадригал победио Рајо Ваљекано резултатом 4:2, иако су гости после првих пола сата имали предност од 2:0.

Резултати и стрелци:

Реал Сосиједад - Алмерија 1:2 (Кастро 85 - Де ла Бела 30. а.г, Дос Сантос 51)

Виљареал - Рајо Ваљекано 4:2 (Еспиноза 32, Мусаћио 63, Вието 74, 87 - Какута 22, Буено 29)

Кордоба - Севиља 1:3 (Гарсија 83 - Бака 8, 88. пенал, Мбиа 72)

Леванте - Барселона 0:5 (Нејмар 34, Ракитић 44, Рамирез 57, Педро 64, Меси 77)