Прва победа Смедерева

Катаи голом у четвртом минуту донео победу Војводини над Новим Пазаром, нови рат транспарентима. Рад немоћан у Ивањици, без голова на мечу Слобода - Раднички Ниш. Смедеревци шокирали Јагодину.

15.20 - Завршени мечеви Јелен Суперлиге. У другом полувремену, на пет мечева, само један гол. Резултати: Јагодина - Смедерево 0:1, Јавор - Рад 1:0, Хајдук Кула - БСК 1:1, Слобода - Раднички Ниш 0:0, Војводина - Нови Пазар 1:0.

14.51 - БСК стиже до изједначења против Хајдука. Стрелац Сотировић.

14.30 - Настављене утакмице у Јелен Суперлиги.

14.15 - Полувремена на свим мечевима. Јагодина - Смедерево 0:1, Јавор - Рад 1:0, Хајдук Кула - БСК 1:0, Слобода - Раднички Ниш 0:0, Војводина - Нови Пазар 1:0.

14.13 - Смедерево у финишу долази до предности у Јагодини, гол постиже Живковић.

14.05 - Гол и у Кули. Хајдук голом Адамовића води против БСК-а.

14.04 - Јавор повео против Рада, гол постигао Силва.

13.34 - Војводина већ у четвртом минуту стиже до предности над Новим Пазаром. Стрелац Катаи.

13.30 - Почели мечеви Јелен Суперлиге.

Фудбалери Смедерева приредили су данас једно од највећих изненађења у досадашњем току шампионата Србије, пошто су у утакмици 12. кола као гости савладали Јагодину са 1:0 (1:0).

Погодак за први овосезонски тријумф Смедерева и бекство са последњег места на табели постигао је Дејан Живковић у 44. минуту.

Он је на тај начин потврдио да је тренер Јагодинаца Симо Крунић био у праву када је уочи меча рекао да ће дуел са Смедеревом за његов тим бити тежи од меча са Црвеном звездом у претходном колу када су славили на Маракани са 2:1.

Јавор је у Ивањици голом Бразилца Елиомара Силве савладао Рад са 1:0, док је Војводина истим резултатом савладала Нови Пазар, поготком Александра Катаија већ у четвртом минуту меча.

Слобода и нишки Раднички одиграли су у Ужицу без голова, а победника није било ни у дуелу кулског Хајдука и БСК-а из Борче 1:1.