ЛЕ уживо: Покер Каванија за победу Наполија

Са четири гола на мечу Кавани је најзаслужнији за победу Наполија против Дњепра. Удинезе на свом терену поражен од Јанг Бојса. Атлетик Билбао успео да стигне два гола предности против Лиона. али Французи поново повели. Партизан у Београду изгубио од Интера. Анжи бољи од Ливерпула. Најубедљивију победу вечери остварила чешка Викторија која је победила Шмону са 4:0.

23.00 - Коначни резултати свих мечева четвртог кола Лиге Европе: Анжи – Ливерпул 1:0, Нефчи – Рубин 0:1, Академика - Атлетико 2:0, АИК - ПСВ 1:0, Бордо - Маритмо 1:0, Клуб Бриж - Њукасл 2:2, Копенхаген - Штутгарт 0:2, Фенербахче - АЕЛ 2:0, Олимпик Марсељ - Борусија М 2:2, Молде - Стеауа 1:2, Викторија - Хапоел 4:0, Наполи - Дњепар 3:2, Удинезе - Јанг Бојс 2:3, Атлетик Б – Лион 2:3, Базел – Видеотон 1:0, Бајер – Рапид 3:0, Хановер – Хелсинборг 3:2, Лацио – Панатинаикос 3:0, Металист – Розенборг 3:1, Партизан – Интер 1:3, Шмона – Спарта 1:1, Спортинг – Генк 1:1, Тотенхем – Марибор 3:1, Твенте – Леванте 0:0.

22.59 -  Коначни резултати мечева који су почели у 21.05: Атлетик Б – Лион 2:3, Базел – Видеотон 1:0, Бајер – Рапид 3:0, Хановер – Хелсинборг 3:2, Лацио – Панатинаикос 3:0, Металист – Розенборг 3:1, Партизан – Интер 1:3, Шмона – Спарта 1:1, Спортинг – Генк 1:1, Тотенхем – Марибор 3:1, Твенте – Леванте 0:0.

22.57 - Спортинг - Генк 1:1.  У последњем минуту меча Генк изједначио против Спортинга голом Плета.

22.56 - Металист - Розенборг 3:1. Голом Тореса у другом минуту судијске надокнаде, Металист потврдио тријумф против норвешког тима.

22.55 - Хановер - Хелсинборг 3:2. Немачки тим из пенала у последњим тренуцима меча највероватније долази до победе.

22.53 - Партизан - Интер 1:3. Томић голом у последњим тренуцима меча ублажио пораз "црно-белих".

22.50 - Партизан - Интер 0:3. Катастрофа Партизана. "Црно-бели" примили и трећи гол. Стрелац Гуарин.

22.44 - Базел - Видеотон 1:0. Швајцарци голом Штрелера, у финишу меча повели против Видеотона.

22.40 - Тотенхем - Марибор 3:1. Хет-триком Џермејн Дефо потврдио победу Тотенхема.

22.37 - Партизан - Интер 0:2. И опет Паласио. Другим голом овај играч највероватније потврдио победу Интера у Београду.

22.35 - Металист - Розенборг 2:1. Голом Ксавијера Металист дошао до нове предности.

22.30 - Спортинг - Генк 1:0. Португалски клуб успео да сломи отпор Белгијанаца. Стрелац Ван Волфсвинкел у 64. минуту.

22.26 - Атлетик - Лион 2:3. Иако су прокоцкали два гола предности, Лион поново дошао до предности. Стрелац трећег поготка Лаказете.

22.24 - Бајер - Рапид 3:0. Голом Фридриха, Бајер осигурао тријумф над Аустријанцима.

22.21 - Лацио - Панатинаикос 3:0. Голом Флокарија Лацио најавио убедљиву победу над Панатинаикосом.

22.15 - Атлетик - Лион 2:2. Баскијци експресно изједначили. Само неколико минута после првог гола Атлетик Билбао постигао и други. Стрелац Адуриц из пенала.

22.12 - Партизан - Интер 0:1. Голом Паласија Интер повео на гостовању против Партизана.

22.11 - Бајер - Рапид 2:0. Голом Шурлеа немачки тим дуплирао предност над Аустријанцима.

22.10 - Атлетик - Лион 1:2. Баскијци на свом терену смањили заостатак за Лионом. Стрелац Херера.

22.09 - Тотенхем - Марибор 2:0. Тотенхем поново дошао до предности над Марибором. Стрелац другог гола поново Дефо.

21.53 - Резултату на полувремену: Атлетик Б – Лион 0:2, Базел – Видеотон 0:0, Бајер – Рапид 1:0, Хановер – Хелсинборг 1:0, Лацио – Панатинаикос 2:0, Металист – Розенборг 1:1, Партизан – Интер 0:0, Шмона – Спарта 1:1, Спортинг – Генк 0:0, Тотенхем – Марибор 1:1, Твенте – Леванте 0:0.

21.50 - Атлетик - Лион 0:2. У последњим тренуцима полувремена, голом Гуркуфа, Лион дуплирао предност против Баскијаца.

21.48 - Металист - Розенборг 1:1. Норвешки тим голом Докала изједначио.

21.46 - Тотенхем - Марибор 1:1. Голом Берића словеначка екипа изједначила у Лондону.

21.44 - Лацио - Панатинаикос 2:0. Римљани дуплирали предност против Панатинаикоса. Стрелац поново Козак.

21.29 - Шмона - Спарта 1:1. Голом Квекеа Спарта изједначила на гостовању против Шмоне.

21.28 - Тотенхем - Марибор 1:0. Дефо донео предност Тотенхему.

21.27 - Лацио - Панатинаикос 1:0. Римски клуб голом Козака дошао до предности.

21.24 -  Атлетик - Лион 0:1. Голом Гомиса Лион повео на гостовању у Баскији.

21.09 - Металист - Розенборг 1:0. Стрелац Тајсон.

21.08 - Хановер - Хелсинборг 1:0. Голом Дијуфа Хановер повео против Хелсинборга.

21.07 - Бајер - Рапид 1:0.Немачки тим голом Хеглера повео на старту меча против Рапида.

21.06 - Шмона - Спарта 1:0. Голом Ташевског Шмона повела против Спарте.

21.05 -  Почели мечеви: Атлетик Б - Лион, Базел - Видеотон, Бајер - Рапид, Хановер - Хелсинборг, Лацио - Панатинаикос, Металист - Розенборг, Партизан - Интер, Шмона - Спарта, Спортинг - Генк, Тотенхем - Марибор, Твенте - Леванте.

20.56 -  Коначни резултати мечева који су почели у 19 часова:  Академика - Атлетико 2:0, АИК - ПСВ 1:0, Бордо - Маритмо 1:0, Клуб Бриж - Њукасл 2:2, Копенхаген - Штутгарт 0:2, Фенербахче - АЕЛ 2:0, Олимпик Марсељ - Борусија М 2:2, Молде - Стеауа 1:2, Викторија - Хапоел 4:0, Наполи - Дњепар 3:2, Удинезе - Јанг Бојс 2:3.

20.53 - Марсељ - Борусија. Голом Аранга у другом минуту надокнаде, тим из Менхенглазбаха дошао до бода против Марсеља.

20.52 - Копенхаген - Штутгарт 0:2.

20.50 - Наполи - Дњепар 4:2. И четврти гол магичног Каванија на мечу. Овим поготком у зауставом времену италијански тим осигурао победу.

20.45 - Наполи - Дњепар 3:2. Наполи слави Каванија. нападач Наполиија постигао хет трик и биће најзаслужнији уколико његов тим победи Дњепар.

20.40 - Викториоја - Хапоел 4:0. Чешки тим четвртим голом запечатио утакимцу против Хапоела.

20.38 - Удинезе - Јанг Бојс 2:3. У финиш меча Италијани улазе са голом заостатка. Погодак за Удине постигао Фабрини у 83. минуту.

20.34 - Копенхаген - Штутгарт 0:1. Голом Ибишевића Штутгарт коначно сломио отпор жилавих Данаца.

20.33 - Наполи - Дњепар 2:2. Моћни Кавани евроголом изједначио против Дњепра.

20.29 - Академика - Атлетико 2:0. Португалци дуплирали предност против Мадриђана. Други гол постигао Едуардо.

20.28 - Удинезе - Јанг Бојс 1:3. Швајцарци држе час фудбала у Удинама. Трећи гол за Швајцарце постигао Нузоло.

20.25 - Марсељ - Борусија 2:1. Олимпик из Марсеља успео је да преокрене резултат против Борусије. Други гол за француски тим постигао Ајев.

20.22 - Удинезе - Јанг Бојс 1:2. Швајцарци поново повели на гостовању у Удинама. Стрелац другог гола Фарнеруд.

20.10 Марсељ - Борусија М. 1:1 . Џои Бартон заблистао у дресу Олимпика из Марсеља. Контроверзни енглески фудбалер изједначио на мечу против Борусије.

20.09 - Наполи - Дњепар 1:2. Шок у Напуљу. Голом Зузуље на почетку другог полувремена Дњепар преокренуо резултат.

20.03 - Удинезе - Јанг Бојс 1:1. На самом почетку другог полувремена, голом Ди Наталеа, Удинезе изједначио на 1:1.

19.54 - Резултати на полувременима:  Академика - Атлетико 1:0, АИК - ПСВ 1:0, Бордо - Маритмо 1:0, Клуб Бриж - Њукасл 2:2, Копенхаген - Штутгарт 0:0, Фенербахче - АЕЛ 2:0, Олимпик Марсељ - Борусија М 0:1, Молде - Стеауа 0:2, Викторија - Хапоел 2:0, Наполи - Дњепар 1:1, Удинезе - Јанг Бојс 0:1.

19.53 - Завршени мечеви: Анжи - Ливерпул 1:0, Нефчи - Рубин 0:1.

19.43 - Клуб Бриж - Њукасл 2:2. У два минута два гола Њукасла и експресно изједначење. Други погодак за енглски тим постигао Амеоби.

19.42 - Клуб Бриж - Њукасл 2:1. Енглески тим у финишу полувремена, поготком Аните успео да смањи заостатак за Белгијанцима.

19.41 - Фенербахче - АЕЛ 2:0. Тим из Истанбула дуплирао предност против Кипрана. Стрелац другог гола Соу.

19.34 - Молде - Стеауа. Румунски тим дуплирао предност против Молдеа. Погодак у 34. минуту постигао Латовлевићи.

19.33 - Наполи - Дњепар 1:1. Украјинци успели да изједначе на Сао Паолу. Погодак у 33. минуту постигао Федецки.

19.28. Академика - Атлетико Мадрид 1:0. Португласки тим повео против Мадриђана голом Едуарда.

19.27 - Удинезе - Јанг Бојс 0:1. Бобадиља је опет кобан по Удинезе. Швајцарски тим поготком Бобадиље у 26. минуту дошао до предности.

19.24 - Викторија - Хапоел 1:0. Голом Колара у 23. минуту чешки тим дошао до предности против Хапоела.

19.20 - Молде - Стеауа 0:1. Голом Ћипћуа у 20. минуту румунски тим дошао до предности.

19.19 Марсељ - Борусија М 0:1. Немачки тим дошао је до предности у Француској. Стрелац Ханке у 19. минуту.

19.18 - Клуб Бриж - Њукасл 2:0. Стрелац Јоргенсен у 17. минуту.

19.15 - Бордо - Маритимо 1:0.Стрелац Белион у 15. минуту.

19.13 - Клуб Бриж - Њукасл 1:0. Голом Тричковског белгијски тим повео против Њукасла.

19.11 - АИК - ПСВ 1:0. Голом Бангуре АИК повео са 1:0 у 12. минуту.

19.10 - Фенербахче - АЕЛ 1:0. Турски тим у 10. минуту повео против Кипрана. Стрелац Дирк Кајт.

19.07 - Наполи - Дњепар 1:0. Голом Каванија у седмом минуту Наполи дошао у рано вођство против Дњепра.

19.00 Почели мечеви Лиге Европе: Академика - Атлетико, АИК - ПСВ, Бордо - Маритмо, Клуб Бриж - Њукасл, Копенхаген - Штутгарт, Фенербахче - АЕЛ, Олимпик Марсељ - Борусија М, Молде - Стеауа, Викторија - Хапоел, Наполи - Дњепар, Удинезе - Јанг Бојс.

18.48 - Анжи - Ливерпул 1:0. У самом финишу првог полувремена, голом Траореа, Анжи дошао до предности против Ливерпула.

18.16 - Нефчи - Рубин 0:1. Стрелац Диадиун у 16. минуту.

18.00 - Почела прва два меча Лиге Европе. Састају се: Анжи - Лверпул и Нефчи - Рубин

Екипа Ливерпула, по свој прилици, одмориће поприличан број стандардних фудбалера пред гостовање Анжију из Махачкале. Капитен Стивен Џерард и Луис Суарез налазе се међу онима који неће играти против пребогатог клуба из Дагестана.

Иако би победа против Анжија значила и дефинитиван пролаз у даљи ток такмичења за тим Брендана Роџерса, менаџер тима са Енфилда, изгледа, већи приоритет даје недељном окршају против Челсија.

У истој групи, Удинезе ће дочекати швајцарски Јанг Бојс.

Атлетико Мадрид је у позицији да након четвртог кола осигура пролазак у нокаут фазу такмичења. Бранилац титуле, и уједно једна од три екипе која има максималан скор до сада, мора да настави свој низ тријумфа и против Академике.

Финалиста из прошле године Атлетик Билбао, који има само један бод, покушаће да се извади против Лиона, слично као и Наполи у мечу са украјинским Дњепром.

Занимљиво ће бити и у Лондону где на Вајт Харт Лејн, и на ноге одличном Тотенхему, долази Марибор. У истој групи Лацио дочекује Панатинаикос. По свој прилици, занимљивије ће бити на трибинама и улицама Рима, јер се очекује долазак великог броја ратоборних навијача атинског тима.

Енглески Њукасл гостује у Белгији где игра са Брижом.

Прошлогодишњи полуфиналиста Спортинг из Лисабона, који игра безмало очајно ове сезоне, дочекује до сада непобеђени Генк.

Бечки Рапид, једини тим који није успео да освоји ниједан бод, има тежак задатак јер му на ноге долази лидер њихове групе Бајер из Леверкузена.

Фенербахче дочекује АЕЛ из Лимасола, а букурештанска Стеауа игра на свом терену, такође против Молдеа.

У групи у којој се налази наш представник, Партизан, Нефчи у Бакуу игра са Рубином из Казања.