Фудбал уживо: Виља, севиљски берберин

Дерби у Лондону припао Челсију који је савладао Арсенал на гостовању резултатом 2:1. Тотенхем на Олд Трафорду изненадио "ђаволе", Џеко у финишу донео три бода "грађанима", хет-трик Луиса Суареза у убедљивој победи Ливерпула. Дортмунд прегазио Борусију из Менхенгладбаха, Бајерн незадржив у Бремену. Милан у Парми освојио само бод.

23.54 - Головима Фабрегаса и Виље, Барса преокренула резултат и победила 3:2. Сеск Фабрегас је други гол постигао у 88, а Давид Виља у 93. минуту меча.

23.10 - Барса се не предаје. Поготком Сеска Фабрегаса, Каталонци смањују резултат на 2:1, чиме им остаје нада да Севиљу неће напустити погнутих глава.

23.05 - Алваро Негредо на почетку другог полувремена дуплира предност Севиље, сада је 2:0.

22.34 - У последњим тренуцима меча, Себастијан Ђовинко постиже коначан резултат у Торину, Јувентус - Рома 4:1.

22.28 - Севиља води против Барселоне са 1:0, гол је у 27. минуту постигао Троховски, репрезентативац Немачке. Занимљиво је да је Троховски био једини стрелац у победи Севиље над Реалом (1:0).

22.11 - Освалдо са беле тачке смањује резултат на 3:1. Јувентусу се осветила индолентна игра у другом полувремену.

22.00 - Почео меч на Санчез Пицхуану, Севиља дочекује Барселону.

21.32 - Полувреме у Торину, Јувентус - Рома 3:0. Истовремено, у баскијском дербију, Реал Сосиједад води против Атлетика из Билбаа са 2:0, стрелци Гризман и Вела (са беле тачке).

21.01 - Феноменалних првих 20 минута Јувентуса. Прво је Андреа Пирло, из слободног ударца, савладао Стекеленбурга, да би предност "Старе даме" дуплирао Артуро Видал са 11 метара. Већ у 19. минуту Алесандро Матри постиже и трећи гол за Јуве. Јувентус - Рома 2:0.

20.45 - Почиње велики дерби италијанског фудбала, на Јувентус арени "Стара дама" дочекује екипу Роме.

20.23 - Завршени мечеви у Манчестеру и Дортмунду. Тотенхем као гост изненадио "ђаволе" и однео победу од 3:2, прву на Олд Трафорду после 23 године. Дортмунд декласирао Борусију из Менхенгладбаха са 5:0, двоструки стрелац Марко Ројс, у листу стрелаца уписао се и Невен Суботић.

19.49 - Завршени мечеви у Шпанији и Италији, нови неуспех "росо-нера". Малага - Бетис 4:0, Парма - Милан 1:1.

19.40 - Три гола у три минута у Манчестеру. Прво је Нани смањио резултат на 2:1, да би Клинт Демпси поново донео два гола предности Тотенхему, својим првим поготком у дресу "певаца". Ипак, серију наставља Кагава, који поново враћа у живот "ђаволе".

19.23 - Изједначење у Парми, стрелац за домаћиу екипу Галопа у 66. минуту. Парма . Милан 1:1.

19.22 - Полувремена у Манчестеру и Дортмунду. Тотенхем после 45 минута води са 2:0 на Олд Трафорду, док "милионери" воде са истим резултатом, другои гол постигао Суботић.

19.13 - Милан на почетку другог полувремена долази до предности у Парми, стрелац је Ел Шарави у 50. минуту.

19.11 - Борусија из Дортмунда у пет минута постиже два поготка у дербију. Головима Ројса у 35. и Невена Суботића у 40. минуту, "милионери" воде против Менхенгладбаха са 2:0.

19.02 - Тотенхем дуплира предност у Манчестеру, Герет Бејл у 32. минуту постиже гол за 2:0.

18.48 - Полувремена у Италији и Шпанији: Парма - Милан 0:0, Малага - Бетис 2:0.

18.33 - Почео меч на Олд Трафорду, Тотенхем већ од другог минута води против Јунајтеда са 1:0, стрелац је Јан Фертонген.

18.00 - Завршено у Шпанији, Валенсија - Сарагоса 2:0. Почео меч Малага - Бетис, у Италији Милан гостује Парми.

17.52 - Завршени мечеви Премијер лиге који су поели од 16 часова. Резултати: Евертон - Саутемптон 3:1, Фулам - Манчестер сити 1:2, Норич - Ливерпул 2:5, Рединг - Њукасл 2:2, Стоук - Свонси 2:0 и Сандерленд - Виган 1:0.

17.20 - Завршени мечеви у Бундеслиги, који су почели од 15.30. Резултати: Леверкузен - Гројтер Фирт 2:0, ХСВ - Хановер 1:0, Хофенхајм - Аугсбург 0:0, Нирнберг - Штутгарт 0:2 и Вердер - Бајерн 0:2- Од 18.30 састају се Дортмунд и Менхенгладбах.

17.15 - Марио Манџукић потврђује победу Бајерна против Вердера, сада је 2:0. Биће то шеста узастопна победа Бавараца од почетка сезоне, чиме суверено држе врха табеле Бундеслиге.

17.10 - Бајерн у финишу меча стиже до предности у Бремену, а стрелац је Луис Густаво у 81. минуту утакмице. Нова три бода смеше се Баварцима.

16.50 - Полувремена на Острву, резултати: Евертон - Саутемптон 3:1, Фулам - Манчестер сити 1:1, Норич - Ливерпул 0:2, Рединг - Њукасл 0:0, Стоук - Свонси 2:0 и Сандерленд - Виган 0:0.

16.30 - Први меч Примере, Валенсија води против Сарагосе са 1:0 поготком Фејхулија у 12. минуту.

16.20 - Полувремена у Бундеслиги. У Бремену нема голова, на осталим мечевима: Леверкузен - Гројтер Фирт 0:0, ХСВ - Хановер 1:0, Хофенхајм - Аугсбург 0:0, Нирнберг - Штутгарт 0:1.

16.00 - Почели мечеви Премијер лиге заказани за 16 часова. Играју: Евертон - Саутемптон, Фулам - Манчестер сити, Норич - Ливерпул, Рединг - Њукасл, Стоук - Свонси и Сандерленд - Виган.

15.35 - Арсенал - Челси 1:2. Стрелци Торес и Мата за Челси, Жервињо за Арсенал.

15.30 - Почели мечеви у Бундес лиги. Велики дерби игра се у Бремену, где Бајерн гостује Вердеру. У осталим мечевима састају се: Леверкузен - Гројтер Фирт, ХСВ - Хановер, Хофенхајм - Аугсбург, Нирнберг - Штутгарт.

14.56 - Нова предност Челсија, овога пута од 2:1. Гол постигао Мата из слободног ударца у 57. минуту. Поготку кумовала лоша интервенција одбране и голмана Арсенала.

14.50 - Почело друго полувреме лондонског дербија.

14.35 - Полувреме на мечу Арсенал - Челси 1:1. Стрелци Торес и Жервињо.

14.27 - Навијачи Арсенала су на ногама, Жервињо изједначио резултат против Челсија у 26. минуту, сада је 1:1.

14.05 - Фернандо Торес, у 20. минуту меча против Арсенала, довео Челси у вођство од 1:0.

13.45 - Дерби у Лондону између Арсенала и Челсија је почео. Џон Тери игра од првог минута за "плавце". Бане Ивановић ракође у првој постави екипе са Стамфорд бриџа.

11.00 Скандал на Олд Трафорду. Нани на припремном мечу против другог тима ударио младог саиграча Петрућија. Фергусон се спрема да га отера из клуба.

10.10 - Дерби у Загребу између Динама и Хајдука игра се од 18 часова. Још увек непознато да ли ће навијачи домаћег тима бојкотивати меч.

10.00 - Дерби између Арсенала и Челсија почиње у 13.45 часова на стадиону Емирати. Та утакмица отвара ново коло Премијер лиге.