Атлетико славио у Севиљи

Мадридски Атлетико славио је у гостима против Бетиса са 4:2. Домаћи тим у два наврата имао предност, али су Фалкао и другови показали више и на крају заслужено славили. "Тигар из Колумбије" вечерас двоструки стрелац. Атлетико у овом тренутку други тим Примере.

Фудбалери мадридског Атлетика победили су вечерас у Севиљи домаћи Бетис са 4:2 у заосталој утакмици другог кола шпанске Примере и избили на друго место на табели.

Бетис је два пута водио, али му то није било довољно да додје до бодова, а на крају је меч завршио са два играча мање.

Екипа Атлетика је овим тријумфом дошла на само два бода мање од Барселоне.

Домаћин је до првог гола дошао у 25. минуту преко Агре, а изједначио је Фалкао само три минута касније. Ново водјство Бетису донео је Позуело у 45. минуту, а потом је Фалкао на почетку другог дела меча искористио пенал.

Претходно је црвени картон зарадио играч Бетиса Данијел Перкис.

Мадридске "јорганџије" су веома брзо искористиле бројчану предност, пошто је резервиста Дијего Коста у 54. минуту искористио непажњу домаће одбране.

Бетис после овога није успео да се врати у меч, а други црвени картон код домаћина добио је ДЖорџ Кембел у 78. минуту.

Коначан резултат поставио је Раул Гарсија у трећем минуту судијске надокнаде.