Јуве без милости, Јоветић промашио три бода

Јувентус је, можда теже него што је очекивао, стигао до три бода против Кјева и тако наставио импозантну серију мечева без пораза. Двоструки стрелац за "стару даму" био је Кваљарела. Фиорентина је прокоцкала предност у Парми, и на крају је остала без два бода. Пенал за "виолу" у самој завршници није искористио Стеван Јоветић.

Фудбалери Фиорентине одиграли су нерешено у гостима са екипом Парме. Клуб из Фиренце водио је до 70. минута меча, „виола" је чак имала и једанаестерац да овери три бода, али ни то није било довољно.

Прво је Стефан Јоветић промашио поменути пенал, а већ у наредном минуту стигла је казна.

Једанаестерац је сада досуђен за домаћина, најстрожу казну је успешно извео Валдез и тако свом тиму донео важан бод.

Ненад Томовић је одиграо цем меч, а за Адема Љајића није било емста у екипи Фиорентине.

Бранилац титуле Јувентус победио је Кјево са 2:0, али до победе није дошао лако. Нападали су црно-бели читавих сат времена, али је голман гостију Сорентино у овом периоду био најбољи појединац на терену.

Онда је Фабио Кваљарела, маказицама након ударца из угла, донео веома важну предност екипи из Торина.

Исти фудбалер је потврдио победу свог тима пет минута потом.