Фудбал уживо: Јуве наставља да гази

После узбуђења у Лиги шампиона и Лиги Европе, тимови су се поново вратили националним шампионатима. У Енглеској, од фаворита за титулу, Челси је савладао Стоук минималним резултатом. Дортмунд изгубио од Хамбургера (3:2), Бајерн сигуран у Гелзенкирхену (2:0). Јуве против Кјева наставио серију непобедивости, док Барселона у налету дочекује Гранаду.

23.51 - У заоставном времену, Гомез постиже аутогол, дуплира предност Барселоне и решава питање победника.

23.47 - Од 88. минута Барса ипак води против Гранаде. Погодак за Блауграну постигао је Ћави.

23.07 - Почело је друго полувреме у Барселони. Гранада и даље одолева изабраницима Тита Виљанове.

22.51 - Полувреме на Камп Ноу. Барселона није успела у првих 45 минута да пробије бедем екипе Гранаде.

22.41 - Јувентус је заборавио шта значи изгубити утакмица. Нова жртва "старе даме" је екипа Кјева, која у Верону одлази са два гола у мрежи.

22.11 - Од 63. минута, голом Квагљареле, Јувентус има предност у дуелу са Кјевом. Након само пет минута, исти фудбалер дуплирао је предност свог тима.

22.05 - На Камп Ноу играју Барселона и Гранада.

21.53 - Крај у Севиљи. Бетис савладао тим Еспањола минималним резултатом. Једини стрелац на мечуу био је Паулао.

21.50 - Почео и други део на сусрету Јувентус - Кјево.

21.41 - Полувреме на утакмици у Торину. Јувентус - Кјево 0:0.

21.05 - Почело друго полувреме на мечу Бетис - Еспањол.

20.50 - Полувреме на мечу у Севиљи. Бетис - Еспањол 1:0.

20.45 - Почео дуел између браниоца титуле у Серији А Јувентуса и екипе Кјева.

20.21 - Поготком Паулаа у 18. минуту, Бетис боди против Еспањола.

20.01 - Почала утакмица у Севиљи, где домаћи Бетис игра против Еспањола.

19.58 - Селта је стигла до победе против Хетафеа на свом Балаидосу резултатом 2:1.

19.52 - У самом финишу меча, у заоставном времену, Парма је поготком Валдеза из једанаестерца стигла до вредног бода против Фиорентине.

19.32 - Селта поново води. Стрелац је био Парк у 68. минуту.

19.22 - Два брза гола у Вигу. Прво је домаћин у 57. минуту поготком Фернандеза стигао до предности, али је, само два минута касније, Барада донео изједначење свом Хетафеу.

19.03 - Настављени мечеви у Парми и Вигу.

18.48 - Полувреме на мечу Парме и Фиорентине. Пауза је и у Шпанији, где Селта и Хетафе играју меч без погодака.

18.25 - Поготком Факунда Ронкаље, Фиорентина води од 20. минута против Парме.

18.00 - Почео меч Примере у Вигу, где се састају Селта и Хетафе. На Апенинима, Парма дочекује српско-црногорску колонију у дресу Фиорентине.

17.59 - Сарагоса, за коју у протоколу није било места за Стефана Бабовића, славила је против Осасуне са 3:1.

17.55 - Коначни резултати мечева Премијер лиге од 16 часова: Челси - Стоук 1:0, Саутемптон - Астон Вила 4:1, ВБА - Рединг 1:0, Вест Хем - Сандерленд 1:1 и Виган - Фулам 1:2.

17.54 - Киша голова у завршницама мечева на Острву. Кевин Нолан у последњим тренуцима утакмице доноси бод Вест Хему против Сандерленда. Ламберт са беле тачке закуцава судбину Астон Виле (4:1), док је Коне успео само да ублажи пораз Вигана против Фулама.

17.42 - "Плавци" су се дуго мучили против Стоука, али Ешли Кол у 85. минуту доноси предност од 1:0.

17.29 - Буде се домаћини у Енглеској. Саутемптон постиже и трећи погодак, стрелац је Панчон. ВБА, поготком Ромелуа Лукакуа, води против Рединга са 1:0.

17.21 - Завршени мечеви у Бундеслиги, "милионери" забележили први пораз у сезони, Бајерн сигуран у Гелзенкирхену. Резултати: Диселдорф - Фрајбург 0:0, ХСВ - Дортмунд 3:2, Мајнц - Аугсбург 2:0, Шалке - Бајерн 0:2 и Волфсбург - Гројтер Фирт 1:1.

17.20 - Саутемптон потпуно преокреће резултат. Поготком Клајна "свеци" води против Виле са 2:1.

17.15 - Први гол за домаће екипе у Премијер лиги постигао је Ламберт, Саутемптон - Астон Вила 1:1.

16.49 - Полувремена у Енглеској, гости доминантни: Челси - Стоук 0:0, Саутемптон - Астон Вила 0:1, ВБА - Рединг 0:0, Вест Хем - Сандерленд 0:1 и Виган - Фулам 0:1.

16.47 - Полувреме у Сарагоси. Домаћи тим води против Осасуне са 2:1. Гости  изједначили голом Арментероса у 29. минуту, нову предност Сарагоси донео Тимор аутоголом.

16.46 - Бајерн дуплира своју предност голом Милера. Истовремено, дева гола у Хамбургу. ХСВ води са 3:2 против Дортмунда, голове постигли Сон у 59. и Перишић у 60. минуту меча.

16.42 - Поготком Иличевића, Хамбургер поново води против Борусије. Истовремено, Бајерн стиже до предности у Гелзенкирхену, стрелац је Тони Крос.

16.36 - И у Саутемптону воде гости. Дарен Бент у 36. минуту доноси предност Астон Вили од 1:0.

16.33 - На самом почетку другог полувремена Иван Перишић доноси изједначење Дортмунду. У Хамбургу је сада 1:1.

16.32 - Фулам води на гостовању Вигану. Дугогодишњи члан домаће екипе Уго Родаљега постиже погодак бившем тиму у 32. минуту.

16.20 - Полувремена на мечевима у Бундеслиги: Диселдорф - Фрајбург 0:0, ХСВ - Дортмунд 1:0, Мајнц - Аугсбург 2:0, Шалке - Бајерн 0:0 и Волфсбург - Гројтер Фирт 1:1.

16.12 - Два гола у Волфсбургу. Гројтер Фирт повео аутоголом Погатеца, изједначио Ивица Олић у 42. минуту.

16.10 - Први гол на мечевима од 16 часова постиже Сандерленд, који на гостовању Вест Хему води са 1:0, стрелац Стивен Флечер.

16.05 - Почео и један меч у шпанској Примери, Сарагоса од шестог минута води против Осасуне са 1:0, стрелац Елдер Постига. У саставу домаће екипе нема ни Бабовића ни повређеног Обрадовића.

16.00 - Почели мечеви у Премијер лиги. Састају се: Челси - Стоук, Саутемптон - Астон Вила, ВБА - Рединг, Вест Хем - Сандерленд и Виган - Фулам.

15.56 - Мајнц против Аугсбурга води са 2:0, головима Иваншица у 10. и Шалија у 25. минуту.

15.37 - Завршен први меч Премијер лиге, на Либерти стадиону, Свонси - Евертон 0:3.

15.32 - Први гол у Немачкој пао је у Хамбургу. Домаћа екипа против шампиона води са 1:0, поготком Сона у другом минуту.

15.30 - Почели мечеви четвртог кола Бундеслиге. Парови: Диселдорф - Фрајбург, ХСВ - Дортмунд, Мајнц - Аугсбург, Шалке - Бајерн и Волфсбург - Гројтер Фирт.

15.26 - Евертон користи предност играча више и оверава победу у Велсу. Свонси - Евертон 0:3, стрелац Фелаини у 82. минуту.

15.04 - Ствари изгледају све лошије по Свонси. Нејтан Дајер, који је на полувремену заменио Ернандеза, успева до 58. минута да заради два жута картона и оставља свој тим са играчем мање на терену.

14.30 - У финишу првог полувремена, Кевин Миралас дуплира предност Евертона, Стоук у нокдауну.

14.09 - Евертон наставља са добрим партијама на почетку сезоне. Поготком Аничебеа, на асистенцију Фелаинија, "карамеле" воде у Свонсију од 22. минута.

13.45 - Почео први меч Премијер лиге, Свонси на свом терену дочекује екипу Евертона.

Субота ће најзанимљивија бити у Немачкој, где се играју чак два дерби меча. Хамбург ће угостити браниоца титуле, екипу Дортмунда, док ће Бајерн гостовати на Шалке арени.

Енглези, као и увек, први почињу. Од 13.45 играју Свонси и Евертон, док се од екипа које ће се борити за титулу, Челси на Стамфорд бриџу састаје са Стоук ситијем.

Јувентус има прилику да настави серију без пораза, код куће против Кјева из Вероне, док Фиорентина гостује Парми.

У Шпанији се игра неколико занимљивих мечева, али најважнији је на Камп Ноу, где ће Барселона дочекати екипу Гранаде.