Вести из света спорта

У данашњној емисији говоримо о кошарци, ватерполу, предстојећем Светском рпвенству у кросу у Београду …

Кошркаши Партизана играју у 32. колу Евролиги са грчким Олимпијакосом, од 20:30 минута једну од одлучујућих утакмица за пласман у плеј-ин тј за десету позицију на табели.

Фудбалери Србије су након пораза од Русије (4:0) и победе над Кипром (1.0) назадовали за једну позицију и сада заузимају 33. место.

Ватерполисти Новог Београда, играће у 2. колутурнира регионалне Премијер лиге са Јадраном из Сплита од 20:15 часова

Синоћ су Новобеограђани, теже него што се очекивало, победили Јадран из Херцег Новог са 15:13, на турниру који се одржава на базену Спортског центра „11. април“.

Екипа из Херцег Новог пружила је изузетно снажан отпор фаворизованим Новобеограђанима, који су питање победника решили тек у последњој четвртини.

Црвена звезда игра у 2ом колу са Јадраном из Херцег Новог , од 18:15 часова.

Синоћ су Београдјани поражени у неизвесној завршници одд дубровачког Југа са 14:13

У суботу ће у Београду бити одржано Светско првенство у кросу на Ушћу, о томе говори Слободан Бранковић, из Српског атлетског савеза.