sreda, 24. mar 2010, 07:40
Saobraćajna kontrola
Ovo je avanturistička priča o decenijskom sukobu saobraćajnih čunjeva (kupa trupa) sa automobilima. Četiri odmetnuta, nevaljala čunja prave stalne probleme svim automobilima i ostalim stanovnicima Grada Kupograda.
U seriji se, u 52 zabavne epizode, opisuju avanture Kejti Kon, Koni i Kolin i njihovog vragolastog druga Koni kontrola (pukovnika čunja). Oni sve nadgledaju iz saobraćajne centrale. Trude se da spreče haos na ulicama Kupograda, uz pomoć saobraćajnih kupa trupa.
Najveći problem im predstavljaju nevaljali Džingis i njegovi zlobni drugari Čila, Moka štroka i Boris.
Oni se bore još protiv mnogo toga: invazije stranaca sa druge planete, džinovskih robota, gusara, kitova ubica i gomile nevaljalih majmuna. To je samo deo problema sa kojima se iz dana u dan oni susreću.
Serija je namenjena deci uzrasta preko šest godina.
