RTS Poletarac: Programska šema - utorak, 14. nov 2017

06:01
Kocka, kocka kockica - Bez alata nema zanata
06:30
Zujalica, 5. epizoda
06:56
Kukuriku šou - Hrabrometar
07:16
Zebra znak semafor, 5. epizoda
07:21
Zanimanje dete - Marija Leko
07:34
Dečiji hor RTS
07:36
Slovarica - D
07:46
Recept za igru - Ledeni čika
08:00
Matematičke priče priče profesora Cifrića - Kako preći rov pun vode
08:14
Zooteka plus - Kormoran
08:39
Neobično o biljkama - Japanski vrt i bonsai
08:54
13 nemogućih - Višak realnosti
09:20
Enciklopedija za radoznale - Taorska vrela i druge priče
09:46
Obrazovna reportaža - Umetnost u velikom ratu – Vojnička pozorišta
10:30
Pola veka animacije u Srbiji - Divna Jovanović, 5.epizoda
11:01
Može i drugačije – 5. emisija
11:08
Talenat kao sudbina - Mina Zakić
11:15
Put 66 – 5. epizoda
11:46
Ups - U problemu sam - Značaj vršnjačke grupe
11:52
Irvas – Other world
11:59
Bleja – 5. epizoda
12:58
Dečiji hor RTS
13:01
Kocka, kocka kockica - Bez alata nema zanata, r.
13:32
Zujalica, 5. epizoda, r.
13:58
Kukuriku šou - Hrabrometar, r.
14:18
Zebra znak semafor - 5. epizoda, r.
14:23
Zanimanje dete - Marija Leko, r.
14:36
Slovarica - D, r.
14:46
Recept za igru - Ledeni čika, r.
15:00
Matematičke priče priče profesora Cifrića - Kako preći rov pun vode, r.
15:14
Putevi rimskih imperatora - Sirmijum, panonska Pompeja
15:53
Obrazovno ogledalo - Život od čokolade
16:14
Zooteka plus - Pčela
16:44
Neobično o biljkama - Mediteranske biljke
16:58
Iza naslova - J. S. Bah: Knjižica za Anu Magdalenu
17:06
13 nemogućih, 3. epizoda
17:33
Enciklopedija za radoznale - Vila rustika i druge priče
17:59
Opera in vivo, 1. epizoda
18:29
Pola veka animacije u Srbiji - Petričić, Ubović, Milanović, Čarli
18:58
Istorija nauke - Jovan Cvijić
19:10
Kocka, kocka kockica - Moj hobi
19:38
Zujalica, 6. epizoda
20:05
Kukuriku šou - Srećan put, srećan put
20:21
Zebra znak semafor, 6. epizoda
20:27
Portreti zanimanje dete - Stefan Lazarević
20:40
Slovarica - Đ
20:51
Recept za igru - Pošto seko mleko
21:03
Matematičke priče priče profesora Cifrića - Kako preći rov pun vode, r.
21:16
Može i drugačije, 6. epizoda
21:29
Put 66, 6. epizoda
21:58
Ups - U problemu sam - Tolerancija na različitosti
22:11
Bleja, 8. epizoda
22:21
Bunt rok festival - 6. emisija
23:01
Sve boje interneta - Sve zbog jednog klipa
23:07
Zaboravljeni umovi Srbije - Aleksandar Solovjev
23:49
Znakovi vremena - Hleba i igara
23:55
Znakovi vremena - Potemkinova sela