RTS Poletarac: Programska šema - četvrtak, 13. jun 2019

06:01
Šta bi bilo kad bi bilo - Koga mama više voli , r.
06:30
Ružne reči - Hitler , r.
06:41
Likovne tehnike - Kombinovana tehnika , r.
07:00
Kukuriku šou - Različito isti , r.
07:20
Iza naslova - Mokranjac : Rukoveti , r.
07:30
Zujalica , r.
08:00
Plava ptica , r.
08:30
Iz života velikih matematičara - Njutn , r.
08:53
Muzički bonton - Instrumenti , r.
09:00
Može i drugačije - 15 / 26 , r.
09:15
Dečja predstava - U potrazi za snom , r.
10:06
Slovarica: slovo – Lj , r.
10:16
Slovarica: slovo – M , r.
10:28
Slovarica: slovo – N , r.
10:38
Od pigmenta do koncepta - Beskrajni plavi krug i u njemu zvezda , r.
10:50
Korak po korak,matematika, r.
11:09
Zimska muzička čarolija – 1. deo , r.
11:41
Znakovi vremena - Od Kulina bana , r.
11:46
Izaberi me - Tekstilna škola , r.
12:01
Šta bi bilo kad bi bilo - Koga mama više voli , r.
12:30
Ružne reči - Hitler , r.
12:41
Likovne tehnike - Kombinovana tehnika , r.
13:00
Kukuriku šou - Različito isti , r.
13:20
Iza naslova - Mokranjac : Rukoveti , r.
13:30
Zujalica , r.
14:00
Plava ptica , r.
14:30
Iz života velikih matematičara - Njutn , r.
14:53
Muzički bonton - Instrumenti , r.
15:00
Može i drugačije - 15 / 26 , r.
15:15
Dečja predstava - U potrazi za snom , r.
16:06
Slovarica: slovo – Lj , r.
16:16
Slovarica: slovo – M , r.
16:28
Slovarica: slovo – N , r.
16:38
Od pigmenta do koncepta - Beskrajni plavi krug i u njemu zvezda , r.
16:50
Korak po korak,matematika, r.
17:09
Zimska muzička čarolija – 1. deo , r.
17:41
Znakovi vremena - Od Kulina bana , r.
17:46
Izaberi me - Tekstilna škola , r.
18:01
Kocka, kocka kockica - Labudova igra
18:30
Šarlo vas vodi - Poljska
19:00
Kukuriku šou - Gospodar vremena
19:18
Iza naslova - Ludvig van Betoven, za Elizu
19:42
Očima fizike - Informaciono komunikacione tehnologije
20:00
Plava ptica
20:25
Bah jezdi na kamili
21:04
Književna školica - Kutak za fantastiku
21:25
Zimska muzička čarolija, drugi deo
22:00
Slovarica: slovo – Nj
22:10
Slovarica: slovo – O
22:25
Mladi talenti Srbije - Aleksandra
22:51
Putevima obrazovanja - Dualno obrazovanje
23:17
Opera in Vivo - Diva in Vivo
23:48
Izaberi me - Zubotehnička škola
00:00
OD 00:00 DO 06:00 NEMA PROGRAMA