RTS Poletarac: Programska šema - sreda, 27. mar 2019

06:01
Šešir bez dna , r.
06:32
Svet je bajka - Šta je poplava? , r.
06:43
Izaberi svoju knjigu - Emil i detektivi , r.
07:00
Kukuriku šou - Šta to šumi u šumi , r.
07:18
Zebra znak semafor , r.
07:30
Zanimanje dete - Marta Stolica , r.
07:44
Likovne tehnike - Akvarel , r.
08:00
Plava ptica , r.
08:30
Kućica na drvetu - O majstorima , r.
08:36
Ebu drama - Grab Gabrijel , r.
08:51
Iza naslova - J.S.Bah: Dobro temperovani klavir , r.
09:05
Daj mi krila jedan krug , r.
09:34
Štoperica - Boks , r.
10:00
Slovarica: slovo – G , r.
10:10
Jedna slika jedna priča - Katarina Ivanović: Autoportret , r.
10:25
Dosije Iks i Oks - Veb na internetu , r.
10:35
Pozorišna predstava - Kockica, pozorište puž , r.
11:33
Promaja – 7. emisija , r.
11:48
Istorija nauke - Mileva Marić Ajnštajn , r.
12:01
Šešir bez dna , r.
12:32
Svet je bajka - Šta je poplava? , r.
12:43
Izaberi svoju knjigu - Emil i detektivi , r.
13:00
Kukuriku šou - Šta to šumi u šumi , r.
13:18
Zebra znak semafor , r.
13:30
Zanimanje dete - Marta Stolica , r.
13:44
Likovne tehnike - Akvarel , r.
14:00
Plava ptica , r.
14:30
Kućica na drvetu - O majstorima , r.
14:36
Ebu drama - Grab Gabrijel , r.
14:51
Iza naslova - J.S.Bah: Dobro temperovani klavir , r.
15:05
Daj mi krila jedan krug , r.
15:34
Štoperica - Boks , r.
16:00
Slovarica: slovo – G , r.
16:10
Jedna slika jedna priča - Katarina Ivanović: Autoportret , r.
16:25
Dosije Iks i Oks - Veb na internetu , r.
16:35
Pozorišna predstava - Kockica, pozorište puž , r.
17:33
Promaja – 7. emisija , r.
17:48
Istorija nauke - Mileva Marić Ajnštajn , r.
18:01
Šta bi bilo kad bi bilo - Ljutibabac
18:30
Ružne reči - Ugnjetavanje
18:43
Likovne tehnike - Vajarstvo
19:00
Kukuriku šou - Divan dan našem krešti rođendan
19:17
Izaberi svoju knjigu - Srpske narodne bajke
19:32
Zujalica
20:00
Plava ptica
20:25
Zebra znak semafor
20:30
Iz života poznatih matematičara - Džordž Bul
20:49
Pozorišna predstava - Džinovska zavrzlama
21:36
Može i drugačije - 04 / 26
21:50
Slovarica: slovo – D
22:00
Od pigmenta do koncepta - Simbolika boje, 2. emisija
22:15
Škola matematike - Pitagorina teorema
22:35
Radost Evrope 2011
00:00
OD 00:00 DO 06:00 NEMA PROGRAMA