RTS Poletarac: Programska šema - subota, 02. mar 2019

06:01
Kolariću Paniću - Bolestan drug , r.
06:30
Recept za igru - Jakove gde si? , r.
06:45
Boškove priče - Lukavi mišovi , r.
06:59
Kukuriku šou- A sad spavanjac , r.
07:20
Velikani - Jovan Jovanović Zmaj , r.
07:30
Zujalica , r.
08:00
Plava ptica , r.
08:26
Opera in vivo - Aida in vivo, drugi deo , r.
08:57
Razotkrivanje zaborava - Preslica , r.
09:00
Moj ujak- Sendvič sa idejom , r.
09:20
Mali deklamator - Stojanka Gvozdanov Davidović , r.
09:40
Izaberi svoju knjigu - Dva kapetana , r.
09:54
Znakovi vremena- Hleba i igara , r.
10:00
Slovarica: Slovo – L , r.
10:11
Njeno veličanstvo energija - Toplotna energija , r.
10:25
Kalendar - 4 / 4 , r.
10:30
Zooteka plus - Kukavica , r.
11:00
Uprirodi se - Vatra , r.
11:36
Životinje u carstvu metafora - Mačka , r.
11:49
Istorija nauke - Jovan Cvijić , r.
12:01
Kolariću Paniću - Bolestan drug , r.
12:30
Recept za igru - Jakove gde si? , r.
12:45
Boškove priče - Lukavi mišovi , r.
12:59
Kukuriku šou- A sad spavanjac , r.
13:20
Velikani - Jovan Jovanović Zmaj , r.
13:30
Zujalica , r.
14:00
Plava ptica , r.
14:26
Opera in vivo - Aida in vivo, drugi deo , r.
14:57
Razotkrivanje zaborava - Preslica , r.
15:00
Moj ujak- Sendvič sa idejom , r.
15:20
Mali deklamator - Stojanka Gvozdanov Davidović , r.
15:40
Izaberi svoju knjigu - Dva kapetana , r.
15:54
Znakovi vremena- Hleba i igara , r.
16:00
Slovarica: Slovo – L , r.
16:11
Njeno veličanstvo energija - Toplotna energija , r.
16:25
Kalendar - 4 / 4 , r.
16:30
Zooteka plus - Kukavica , r.
17:00
Uprirodi se - Vatra , r.
17:36
Životinje u carstvu metafora - Mačka , r.
17:49
Istorija nauke - Jovan Cvijić , r.
18:01
Čik pogodi - Kapetan
18:30
Restorančić Zalogajčić
19:00
Kukuriku šou- Kako prepoznati brkatog čoveka
19:24
Zebra znak semafor - Biciklisti
19:30
Zanimanje dete - Maša Jovanović
19:42
Šumbinzoni - Paljenje vatre
20:00
Plava ptica
20:26
Razotkrivanje zaborava - Đugum
20:30
Štimofonija
21:00
Kako naučiti matematiku - Brojevi
21:20
Dečja predstava - Bah jezdi na kamili
22:00
Slovarica: Slovo – Lj
22:11
Antologija kuća - Partenon Iktonosa i Kalikratesa
22:25
Mansarda - Čarolija
22:50
(Ne)obično o biljkama - Biljke u narodnoj poeziji, peti deo
23:06
Tragom Karađorđa - Prilježni graditelj
23:36
Izaberi svoju knjigu - Knjiga o šahu
23:53
Iza naslova - Kornelije Stanković: Što se bore misli moje
00:00
OD 00:00 DO 06:00 NEMA PROGRAMA