RTS Poletarac: Programska šema - sreda, 10. apr 2019

06:01
Šešir bez dna , r.
06:30
Svet je bajka - Šta je to grad? , r.
06:41
Izaberi svoju knjigu - Narodne junačke pesme , r.
07:00
Pod otvorenim nebom , r.
07:25
Zebra znak semafor , r.
07:30
Zanimanje dete - Sara Špirić , r.
07:41
Mala likovna radionica - Papir i plastika , r.
08:00
Plava ptica , r.
08:24
Razotkrivanje zaborava - Crepulja , r.
08:30
Kućica na drvetu – O devojci , r.
08:37
Ebu drama za decu - Ujakova kobila , r.
08:52
Iza naslova - Betoven: Za Elizu , r.
09:00
Daj mi krila jedan krug , r.
09:30
Štoperica - Karate , r.
10:00
Slovarica: slovo – N , r.
10:10
Jedna slika jedna priča - Sveti Ratnici , r.
10:25
Dosije Iks i Oks - Strane reči za razne uređaje , r.
10:33
Pozorišna predstava - Kapetan Džon Piplfoks , r.
11:20
Kalendar – 1 / 4 , r.
11:30
Promaja , r.
11:49
Istorija nauke - Mihajlo Petrović Alas , r.
12:01
Šešir bez dna , r.
12:30
Svet je bajka - Šta je to grad? , r.
12:41
Izaberi svoju knjigu - Narodne junačke pesme , r.
13:00
Pod otvorenim nebom , r.
13:25
Zebra znak semafor , r.
13:30
Zanimanje dete - Sara Špirić , r.
13:41
Mala likovna radionica - Papir i plastika , r.
14:00
Plava ptica , r.
14:24
Razotkrivanje zaborava - Crepulja , r.
14:30
Kućica na drvetu – O devojci , r.
14:37
Ebu drama za decu - Ujakova kobila , r.
14:52
Iza naslova - Betoven: Za Elizu , r.
15:00
Daj mi krila jedan krug , r.
15:30
Štoperica - Karate , r.
16:00
Slovarica: slovo – N , r.
16:10
Jedna slika jedna priča - Sveti Ratnici , r.
16:25
Dosije Iks i Oks - Strane reči za razne uređaje , r.
16:33
Pozorišna predstava - Kapetan Džon Piplfoks , r.
17:20
Kalendar – 1 / 4 , r.
17:30
Promaja , r.
17:49
Istorija nauke - Mihajlo Petrović Alas , r.
18:01
Šta bi bilo kad bi bilo - Nisu uši bez veze na glavi
18:24
Kalendar – 2 / 4
18:30
Ružne reči - Diskriminacija
18:44
Mala likovna radionica - Šablon
19:00
Pod otvorenim nebom – 11. emisija
19:30
Zujalica
20:00
Plava ptica
20:25
Zebra znak semafor
20:31
Iz života poznatih matematičara - Vilijam Hamilton
20:55
Mi plovimo Južnim morima - 1. Deo
21:25
Može i drugačije - 6 / 26
21:38
Velikani - Sveti Sava
21:47
Slovarica slovo – Nj
21:57
Od Pigmenta do koncepta - Beskrajni plavi krug i u njemu zvezda – 4. emisija
22:10
Škola matematike - Krug
22:30
Radost Evrope - 2010
00:00
OD 00:00 DO 06:00 NEMA PROGRAMA