RTS Trezor: Programska šema - nedelja, 02. jun 2019

06:00
Sa svih meridijana -Gana , r.
06:22
Sa svih meridijana – Libija i Tunis , r.
06:49
Svet danas – Ljudi iz šatora – Sudan i Somalija , r.
07:18
Odiseja mira – Jemen između Marksa i Alaha , r.
07:45
Titoizam -Šta to znači biti komunista, treća epizoda, r.
08:15
Rusi u Srbiji -Prilagođavanje, druga epizoda, r.
08:57
Rusi u Srbiji – Školovanje, treća epizoda, r.
09:40
Dvorovi Beograda – Beli dvor, r.
10:02
Nekad i sad – Kuće znamenitih ljudi, druga epizoda, r.
10:32
Obrazovno ogledalo – Cincari u mozaiku Balkana, r.
10:54
Kod zlatnog konja – prva emisija , prvi ciklus, r.
11:50
Po Mediteranu – slike iz Egipta , r.
12:00
Sa svih meridijana -Gana , r.
12:22
Sa svih meridijana – Libija i Tunis , r.
12:49
Svet danas – Ljudi iz šatora – Sudan i Somalija , r.
13:18
Odiseja mira – Jemen između Marksa i Alaha , r.
13:45
Titoizam -Šta to znači biti komunista, treća epizoda, r.
14:15
Rusi u Srbiji -Prilagođavanje, druga epizoda, r.
14:57
Rusi u Srbiji – Školovanje, treća epizoda, r.
15:40
Dvorovi Beograda – Beli dvor, r.
16:02
Nekad i sad – Kuće znamenitih ljudi, druga epizoda, r.
16:32
Obrazovno ogledalo – Cincari u mozaiku Balkana, r.
16:54
Kod zlatnog konja – prva emisija , prvi ciklus, r.
17:50
Po Mediteranu – slike iz Egipta , r.
18:00
Indirekt – Fudbal- prva utakmica jugoslovenske reprezentacije
18:07
Olimpijski biseri -Fudbal SSSR – Jugoslavija
19:04
Olimpijski biseri – Atletika i plivanje
19:24
Odiseja mira – Vredi pokušati
20:31
Sedma umetnost – Andrej Tarkovski
21:23
Koncert -Stefan Milenković i zagrebački solisti
23:06
Putem melografa – Priča o trubi
23:25
Siluete -Danica Obrenić
00:00
Indirekt – Fudbal- prva utakmica jugoslovenske reprezentacije, r.
00:07
Olimpijski biseri -Fudbal SSSR – Jugoslavija, r.
01:04
Olimpijski biseri – Atletika i plivanje, r.
01:24
Odiseja mira – Vredi pokušati, r.
01:50
Učesnik i svedok – Zoran Žujović, r.
02:31
Sedma umetnost – Andrej Tarkovski, r.
03:23
Koncert -Stefan Milenković i zagrebački solisti, r.
04:34
Beogradsko proleće – Stare gradske pesme, r.
05:06
Putem melografa – Priča o trubi, r.
05:25
Siluete -Danica Obrenić, r.