Пут у будућност 2: Гејминг

На крају друге сезоне "Пута у будућност", постављамо митско питање куда даље?

Одговора, наравно, нема, али ћемо се поиграти могућностима. Да ли се уметнички израз мења у складу са временом у ком уметност настаје?Проналазе ли уметници инспирацију у модерним технологијама и свету гејминга?

О овоме говоре Андреас Ланг, куратор Музеја рачунарских игара из Берлина, Аљоша Бегрич из Римини протокола, Такаши Кудо, директор комуникација teamLab колектива из Токија и Кенићи Катагиши, из компаније „Dmm games". Првотимци из лиге великих светских уметника - Бил Виола и Марина Абрамовић показују нам могући правац пута у будућност.

Аутор: Борис Миљковић

 

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

Коментари

Istina
Зашто морамо да славимо Осми март
Re: Ministarka zdravlja????
Акушерско насиље – чије је ћутање неопростиво
Мајка
Акушерско насиље – чије је ћутање неопростиво
Rad s ljudima
Акушерско насиље – чије је ћутање неопростиво
'Ako smo pali, bili smo padu skloni.'
Акушерско насиље – чије је ћутање неопростиво