Читај ми!

Ujutru kiša i ponegde sneg, popodne razvedravanje – za vikend snežni pokrivač

Pre podne oblačno mestimično s kišom i snegom. Posle podne prestanak padavina i delimično razvedravanje, ali već uveče i tokom noći ponovo naoblačenje na jugu i jugozapadu s kišom i snegom.

Vetar slab do umeren južni i jugoistočni, na severu pre podne severozapadni, posle podne u skretanju na jugoistočni.

Jutarnja temperatura od nule do 4, najviša od 3 stepena do 8 stepeni.

U Beogradu kiša povremeno u prvom delu dana, posle podne suvo.

Vetar slab do umeren severozapadni, posle podne u skretanju na jugoistočni. Najniža temperatura oko 2, najviša dnevna oko 4 stepena.

U subotu oblačno, mestimično sa kišom, u planinskim predelima sa snegom, a noću postepen prelazak kiše u sneg u nižim predelima centralne i južne Srbije.

U nedelju i ponedeljak sneg u svim krajevima, uz stvaranje ili povećanje visine snežnog pokrivača.

U nedelju umeren i jak severozapadni vetar, koji će ponegde biti i sa udarima olujne jačine, uz stvaranje snežnih nanosa, naročito u planinskim predelima.

Od utorka uglavnom suvo, a samo u planinskim predelima povremeno sa slabim snegom.

недеља, 11. мај 2025.
16° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом