Kursna lista za 3. januar

Zvanični srednji kurs: 118,3431

KURSNA LISTA BR.1
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 03.01.2018. GODINE
ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLjEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117,9881118,6981
36AustralijaAUD176,541177,0017
124KanadaCAD178,225878,6966
156KinaCNY115,045215,1358
208DanskaDKK115,846515,9419
392JapanJPY10087,159787,6843
578NorveškaNOK112,035112,1075
643Ruska FederacijaRUB11,70041,7106
752ŠvedskaSEK111,977312,0493
756ŠvajcarskaCHF1100,6896101,2956
826Velika BritanijaGBP1133,0793133,8801
840SADUSD197,842398,4311
949TurskaTRY125,918326,0743
broj komentara 0 pošalji komentar