Kursna lista za 9. novembar

Zvanični srednji kurs: 118,8719

KURSNA LISTA BR.216
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 09.11.2017. GODINE
ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLjEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1118,5153119,2285
36AustralijaAUD178,383178,8549
124KanadaCAD180,240680,7234
156KinaCNY115,405015,4978
208DanskaDKK115,916416,0122
392JapanJPY10089,845690,3862
578NorveškaNOK112,510912,5861
643Ruska FederacijaRUB11,72331,7337
752ŠvedskaSEK112,186112,2595
756ŠvajcarskaCHF1102,2389102,8541
826Velika BritanijaGBP1134,0974134,9044
840SADUSD1102,1243102,7389
broj komentara 0 pošalji komentar