Kursna lista za 7. novembar

Prodajni kurs: jedan evro vredi 87,0588 dinara.

KURSNA LISTA BR. 216
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 07. 11. 2008. GODINE

ŠIFRA
VALUTE

NAZIV
ZEMLjE

OZNAKA
VALUTE

VAŽI
ZA

KUPOVNI
KURS

PRODAJNI
KURS

978Evropska unijaEUR186,538087,0588
036AustralijaAUD145,455445,7290
124KanadaCAD156,727657,0690
208DanskaDKK111,621011,6910
392JapanJPY10069,670870,0900
578NorveškaNOK19,86889,9282
752ŠvedskaSEK18,60068,6524
756ŠvajcarskaCHF157,745958,0935
826Velika BritanijaGBP1106,4953107,1361
840SADUSD167,873068,2814
broj komentara 0 pošalji komentar