Kursna lista za 24. mart

Zvanični srednji kurs: 122,9228

KURSNA LISTA BR.56
ZA DEVIZE
FORMIRANA NA DAN 24.03.2016. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLjEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1122,5540123,2916
36AustralijaAUD182,151882,6462
124KanadaCAD182,801183,2995
156KinaCNY116,839216,9406
208DanskaDKK116,435816,5348
392JapanJPY10097,188097,7728
578NorveškaNOK112,910312,9879
643Ruska FederacijaRUB11,59781,6074
752ŠvedskaSEK113,249113,3289
756ŠvajcarskaCHF1112,2907112,9665
826Velika BritanijaGBP1154,5059155,4357
840SADUSD1109,6582110,3182
broj komentara 0 pošalji komentar