Trebinje, uhapšen muškarac koji je pretio da će ubiti decu

Policija je uhapsila muškarca koji je od jutros pretio da će bombom ubiti svoje dvoje maloletne dece u trebinjskom naselju Gorica. On je prethodno izašao iz kuće i sa decom krenuo prema gradu.

Drama u tom trebinjskom naselju počela je jutros pre devet sati, kada je čovek zapretio da će ubiti decu ukoliko mu se supruga ne vrati kući.

Posle višesatnih pregovora muškarac je uhapšen a deca su dobro.  

Bio je angažovan pregovarački tim policije, a na licu mesta je bila služba Hitne pomoći kao i predstavnici Eparhije zahumsko-hercegovačke i primorske.

Brat muškarca rekao je da je pokušao da razgovara sa njim, ali da on nije hteo da komunicira.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 30. август 2026.
32° C