Курсна листа за 4. јул

Званични средњи курс: 117,8607

КУРСНА ЛИСТА БР.125 
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 04.07.2019. ГОДИНЕ 

 

број коментара 0 Пошаљи коментар