Пуцњава код Денвера, један полицајац убијен, шесторо рањено

Један полицајац је убијен, а још шест особа је рањено у пуцњави код Денвера, када је на њих пуцао осумњичени који је највероватније убијен.

Канцеларија шерифа округа Даглас је на Твитеру објавила да је осумњичени ранио још четири полицајца и двоје цивила, али да "више не представља претњу", не прецизирајући шта то тачно значи.

Полицајци су реаговали на позив због породичне свађе и због пуцњаве у округу Даглас, на око 25 километара јужно од Денвера, пренео је Ројтерс.

Претходно је полиција америчке државе Колорадо објавила да је код Денвера упуцано "више полицајаца" који су отишли до једне куће из које је упућен позив, јавили су амерички медији.

Канцеларија округа Даглас, где се одиграо инцидент, упозорио је путем Твитера становнике Хајлендс Ранча да остану у домовима и не прилазе прозорима.

Полицајци су, према наводима локалних медија, реаговали на један позив, а када су дошли до куће из ње је на њих пуцано.

Инцидент се одиграо око шест сати јутрос по локалном времену, а медији извештавају да се у више наврата чула пуцњава.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 01. септембар 2025.
20° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом