Тежак судар у Грделичкој клисури, двоје погинуло

Две особе су погинуле, а две су повређене у судару камиона и путничког возила у Грделичкој клисури, у месту Момин Камен код Владичиног Хана.

Несрећа се догодила око 13 часова, а сударили су се камион врањских регистарских ознака и "опел" са немачким таблицама, речено је РТС-у у МУП-у.

Надлежни у ПУ Врање нису хтели да кажу из ког возила су људи који су страдали, као ни њихове године, јер њихове породице још нису обавештене.

У Општој болници у Лесковцу речено је да је једно дете из те несреће, старо око 15 година, пребачено у ту здравствену установу.

"Како смо обавештени, родитељи тог детата су погинули у саобраћајној несрећи у Грделичкој клисури. Дете има лакше повреде, нагњечења тела и главе. Остаће на посматрању", рекао је Бети лекар из Ургентног центра. 

Саобраћај се одвија једном коловозном траком наизменичним пропуштањем возила.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 12. мај 2025.
10° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом