Kecmanović trenirao sa Federerom u Švajcarskoj

Srpski teniser Miomir Kecmanović trenirao je sa Rodžerom Federerom u Švajcarskoj, u okviru priprema za sezonu na šljaci.

Dok ostali vrhunski igrači nastupaju na mastersu u Monte Karlu, Federer je odlučio da se za svoj povratak na najsporijoj podlozi sprema u rodnoj zemlji.

Švajcarac se posle dve godine vraća na šljaku, a jedan od pomagača mu je i Kecmanović, koji je sa njim sparingovao. Treningu je prisustvovao i član Miomirovog tima Momčilo Radojičić.

Kecmanović, koji ima samo 19 godina, trenutno zauzima 91. mesto na ATP listi.

S druge strane, Rodžer je četvrti na svetu i sledeći turnir biće mu masters u Madridu, koji traje od 6. do 14. maja.

Број коментара 3

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 13. јун 2025.
18° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом