уторак, 30.05.2017, 17:00 -> 17:12
Извор: РТС
Duško Savanović završio karijeru
Proslavljeni srpski košarkaš Duško Savanović odlučio je da završi karijeru u 34. godini.
Duško Savanović oidlučio je da okači košarkaške patike o klin, što je na svom Tviter nalogu potvrtio i menadžer Miško Ražnatović.
"Jedna velika karijera je gotova. Želeo bih lično da zahvalim Dušku Savanoviću za sve što je uradio za agenciju i za evropsku košarku", stoji u tvitu poznatog menadžera.
Savanović je karijeru počeo u Železniku, da bi vrlo brzo otišao u inostranstvo. Prvo je igrao za Uniks, potom za Sevilju, Valensiju, Efes, Bajern, da bi karijeru završio u italijanskom Sasariju.
Prema informacijama iz Italije, Savanoviću je Sasari već ponudio mesto u upravi kluba sa Sardinije.
Savanović je 2011. godine uvršten u drugu najbolju petorku Evrolige, dok je jedini trofej u karijeri osvojio sa FMP-om 2006. godine osvojivši Jadransku ligu.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар