četvrtak, 09. feb 2012. | Izaberite pismo: Ћирилица



 

Naslovna > Sport > Fudbal > Balak još godinu dana

četvrtak, 11. mar 2010, 12:59 -> 17:57

Balak još godinu dana

Nemački fudbalski internacionalac Mihael Balak produžiće ugovor sa Čelsijem do 2011. godine, prenosi nemački "Bild".

Tridesettrogodišnjem kapitenu nemačke reprezentacije u junu ističe ugovor sa Čelsijem, ali je odlučio da ostane još godinu dana u londonskom klubu.

balak_celzi.jpg

Tokom karijere branio je boje Kajzerslauterna i to u periodu od 1997. do 1999. godine, Leverkuzena od 1999. do 2002. i Bajerna od 2002. do 2006. godine, kada je prešao u Čelsi. Balak je 97 puta igrao za Čelsi i postigao 16 golova.

1
komentari broj komentara 2 | cwpošalji komentar
(petak, 12. mar 2010, 18:57)
Srbin iz Srbske [neregistrovani]
opošalji odgovor

Balak hoce...

...spekulise se o novom Balakovom ugovoru sa Celzijem navodno da mu se primanja umanje za polovinu...zvanicnici kluba ne oglasavaju se mada je procurila vijest da su spremni ponuditi ugovor na godinu uz opciju za drugu...Balak hoce dvije a agent mu je izjavio da pregovori jos nisu otpoceli...inace,cijenim Balaka.

1
(petak, 12. mar 2010, 08:17)
anonymous [neregistrovani]
opošalji odgovor

katastrofa

sta ce im on,bolje da su kupili neke mlađe,pisalo se kao da će kupiti aguera,di mariju,svanstajgera,sa nijm se nece proslaviti

1
1